I promotér Ondřej Novotný se zastal šampionky Terezy Bledé

Ondřej Novotný Tereza Bledá
Tereza Bledá se stala na turnaji OKTAGON 30 první šampionkou organizace OKTAGON MMA. Svou soupeřku z Brazílie, která hodně bojovala s váhou, ukončila nekompromisně ukončila hned v prvním kole via TKO a připsala si tak pátou výhru v řadě. Bohužel se našli tací, kteří se její úspěch snaží bagatelizovat, protože prý neměla odpovídající soupeřku a tak dále. K věci se už vyjadřoval trenér André Reinders a nyní se přidal i promotér Ondřej Novotný.
Kotalík vysvětluje, jak je to ve vězení s posilováním a tréninkem

“Samozřejmě Tereza Bledá porazila v titulovém zápase Limu. To, že Tereza vypadala tak dobře, že tak rychle Limu ukončila, že jí přejela, to neznamená, že Lima je tak špatná. To znamená, že Tereza je tak dobrá. Nechápu ten hate na Terezu Bledou. Vlastně o tom ani nechci mluvit, protože mi přijde, že je to naprosto ubohé a takové lidi, kteří píšou mnohdy hnusné věci, tak okamžitě blokuji. Já je ve svém životě nepotřebuju. Vždy se tomu s Terezou smějeme. Na druhou stranu je třeba říct, že to člověka zamrzí, že na českou sportovkyni, která maká a dře. Pojďme si říct, že velice pravděpodobně jí ještě letos možná uchráníme, možná taky ne, možná už jí pak uvidíme v Americe. Přijde mi neuvěřitelné na ní plivat. Turnaj OKTAGON 30 dokázal, jak se mýlí všichni ti, kteří si myslí, že všechno vědí a všechno znají ,” rozpovídal se Ondřej Novotný na toto téma ve svém posledním vysílání.
Od ostatních holek je odskočená…

“… opravdu vůbec nechápu, když ji nějací lidé křivě obviňují z dopingu. Je to naprostá pitomost, navíc bych tohle nikdy nedovolil. Tereza ke mně přišla ve svých 17 letech a žádné hormony samozřejmě nebrala a nebere. To by bylo přes veškerou mou etiku. Svou sílu si skutečně získala pravidelným cvičením. Sama mi vyprávěla, jak jako malá sledovala tátu, jak učí bráchu klikovat. Tak se pak zavřela do pokojíku a kliky začala trénovat taky.

Navíc odmala plavala a sportovala. Hodně zajímavý je třeba její příběh na Bez frází. Dočtete se tam třeba to, že jelikož měla slabost k uniformám, coby patnáctiletá holka prostě šla a splnila testy k paragánům. Jako by to pro ni byla maličkost. Navíc je skvělé, že má dobře srovnanou hlavu. Nikdy nedovolila, aby jí úspěchy stouply příliš do hlavy, k tomu všemu umí přijímat kritiku. Ve svých 20 letech je vyspělejší než spoustu o generaci starších bojovníků,” vysvětlil André Reinders pro server Kaocko.cz.
Kritice Tereza čelila i po titulové bitvě. Soupeřku z Brazílie totiž porazila hned v prvním kole, takže se samozřejmě vyrojily názory, že nešlo o nijak velkou výzvu. Brazilka přitom doposud zaznamenala jen jednu prohru, když bojovala o UFC smlouvu, “Klobouk dolů před ní. Od ostatních holek je odskočená, což ale spousta lidí bohužel nedokáže ocenit. Tereziny fighty totiž většinou končí velmi rychle a někomu se tak může mylně zdát, že místo kvalitních soupeřek před ní stojí jenom snadná potrava. Tak to ale vůbec není. Její zápasy jsou snadné proto, že si je snadnými dělá ona sama. A to i když proti ní stojí nějaké vážně silné jméno. Jako naposledy právě Mabelly Lima, kterou předtím ještě nikdo nikdy neukončil. Až přišla Tereza, které to trvalo ani ne dvě minuty.”

Tereza má navíc tu výhodu v tom, že se před časem dohodla se stájí First Round Management, která by jí mohla pomoct na cestě za snem, kterým je samozřejmě UFC. Po zisku titulu se však Tereza pro MMA Shorties nechala slyšet, že se o ní v OKTAGONu starají hezky, takže v nejbližší době nejspíš působiště měnit nebude a dá se očekávat, že letos stihne minimálně jednu titulovou obhajobu.

Zdroj: MMA Letem světem / Kaocko.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *