I hateři musí smeknout! Vémola sáhl do peněženky a ukázal charakter

Karlos Vémola
Už tuto sobotu nás čeká turnaj OKTAGON UDG, v jehož hlavním zápase se konečně dočkáme boxerského souboje Vémola vs Marpo, o kterém se doslova mluví už roky. Pár dní před turnajem samozřejmě vrcholí příprava a ve Vémolově případě i náročné ladění váhy, se kterou prý Terminátor bojuje, ale slibuje, že do stejné řeky dvakrát nevkročí. Hateři by samozřejmě rádi viděli, že Vémola limit nesplní a pak třeba ještě v ringu padne, ale i ti nejzarytější odpůrci musí před Vémolou za jeho poslední dobrý skutek smeknout. Co se stalo?
Vémola prozradil, kolik má na účtu a kdy naposledy brečel

Včera totiž po sociálních sítích začalo kolovat video z klubu Pražský rohovník, kde bohužel řádil zloděj, který si z kasy odnesl 4 000 Kč. Asi není třeba připomínat, že gymy nejsou nijak extra prosperující podniky a nepředstavují skvělý byznys, ale jsou spíše místem, kde se setkávají nadšení lidé, kteří chtějí něco předat a lidé, kteří se chtějí něco naučit.

Už jen to, že okradete boxerský klub, je velké “hrdinství”, protože tím riskujete, že se na vás snese hněv trénovaných borců. V tomto případě však má incident speciální průběh. V Pražském rohovníku se totiž pod dohledem známého trenéra Soukupa připravuje na zápas právě i Karlos Vémola. Ten podle stránky Czechfighters na situaci reagoval tak, že 4 000 Kč za zloděje doplatil a navíc pronesl, že nyní je zloděj dluží jemu. Pár dní před turnajem v největší dietě rozhodně nechcete Terminátora rozhněvat.
 

Samozřejmě nejde o nijak astronomickou částku, obzvlášť, když má Vémola před sebou největší výplatu kariéry, ale i tak se jedná o hezké gesto, které je třeba ocenit. Vémola se navíc na dobročinné činnosti podílí dlouhodobě.

Na druhou stranu zloděj by se nad sebou měl zamyslet a ideálně by měl peníze vrátit, protože jeho video se sdílí komunitou kolem bojových sportů, což není něco, co by si člověk úplně přál a vyhledával.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *