Kulturista Enžl by si věřil na „starého pána“ Alexe! Cverna pohotově reaguje

Cverna Enžl
Vláďa, který byl hodně dlouho součástí projektu Válka YouTuberů, na kterou nakonec nedošlo, si společně se svými kolegy před časem založil Podcast Bez Názvu, do kterého si v minulosti pozval například Lea Brichtu a nebo Jiřího Procházku. Posledním hostem pak byl známý kulturista/influencer Jakub Enžl, se kterým došla řeč i na možný zápas, v souvislosti s čímž byl zmíněn Alex Cverna, který se pohotově ozval.
Vašek Sivák reaguje na bitvu Růžička vs Veselý a předpovídá překvapivý výsledek

„Jakého soupeře bychom ti mohli dát?“ ptá se Vláďa na krátkém klipu, který koluje po sociálních sítích. „Alexander Cverna?“

„To je starý pán, ty vole,“ reagoval Enžl na návrh. „On už je fakt starý. Vezmi si, že já bych potřeboval třeba další 2 roky přípravy.“

Alex, který má výzvy hodně rád, samozřejmě nenechal zmínku jen tak bez povšimnutí a pohotově se ozval, „Když jsem tak starý, tak pojď, ty bublino nateklá. Nestačíš utíkat.“

Cverna má za poslední dobu na svém kontě podobných výzev celou řadu, ale to snad nic nemění na to, že ho na začátku června uvidíme na turnaji IAF 8, kde by si mohl vybojovat titulovou šanci s Orlovem, který se stal na poslední akci za necelých 10 sekund šampionem.

„Já s tím problém nemám. Když dostanu odpovídající podmínky, postavím se komukoliv. Nevybírám si,“ reagoval na možný zápas Orlov. Cverna však musí vyhrát.
„Alex 8-2 se do klece vrací po bez mála dvou roční pauze! Jde mu totiž jen o jedno! Získat titul v těžké váze! „Já jsem terminátor, jsem na scéně už dlouho a ten pás patři mě!“ V roce 2020 bral výhru na IAF 2 kde porazil Martina Horského. V první řadě ho ale čeká zápas v Sokolově, kde si jede oprášit své rukavice a připsat si devátou výhru v kariéře. Můžeme očekávat v jeho podání rychlý proces, protože z osmi zápasů bylo 6x hotovo před bodovým rozhodnutím! Vrátí se staro/nový Cverna a projde bez problému přes svého soupeře?

Tím bude nebezpečný Gruziec Soslan Gasiev. Oproti Alexovi je Soslan v MMA aktivnější a taky má větší zápasovou zkušenost. Nesmíme zapomenou zmínit jeho KO údery! Na IAF 4 šel do bitvy s Yevheniim Orlovem, kterého pořádně „nahulil“ v prvním kole, ale nakonec padl. Většinu svých dalších zápasů vyhrál tvrdým konckout a Alexovi bude chtít rozhodně zatopit!“ láká organizace IAF na blížící se souboj. Uvidíme teď, jak to nakonec dopadne.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *