“Hvězdu” Clash of the Stars Kolesa už policie zadržela

Clash of the Stars
Organizace Clash of the Stars, která se zaměřuje na zápasy YouTuberů, TikTokerů, raperů, tvůrkyň 18+ obsahu a obecně známých tváří, nedávno oznámila druhý turnaj. Ten se odehraje na konci června na pražské Královce a do akce půjdou jména, jako je Datel, Grznár, Sensey, Mišík, Uhlířka, Kluk s kamením a podobně. Dokonce by mělo dojít i na polštářovou bitvu dvou pochybných existencí Kril vs Koleso. Otázkou však je, zda borci do souboje vůbec nastoupí. Oba totiž mají evidentně značné problémy.
Procházka prozradil, který český borec mu skvěle simuloval Teixeiru

“Internetový Zápas století. To si troufnu říct, na to se opravdu těším… Jestliže mi někdo řekne, že už viděl v Československu Zápas století, tak to ještě neviděl tohle, co právě přijde, protože tohle je ten pravý internetový Zápas století na CZ/SK internetu,” představil Jakub Jíra na druhé tiskové konferenci souboj Kril vs Koleso, který je koncipován jako polštářová bitva.

My jsme vás včera večer informovali o tom, že bylo po Kolesovi aka Patriku Pešavovi ze strany Police ČR vyhlášeno pátrání. To už je v tuto chvíli u konce, protože se Kolesa podařilo dopadnout. “Byl zadržen před malou chvílí v Benešově u Prahy. Nyní je v roli svědka a jsou s ním prováděny procesní úkony,“ uvedla dle Blesku před polednem policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Dle informací od fanoušků měl Koleso odcizit nebo se měl podílet na odcizení automobilu značky Škoda Fabia, ale tyto informace zatím nebyly nijak oficiálně potvrzeny, takže je třeba je brát s rezervou.
  

Už jen podle aktivity na sociálních sítích je však evidentní, že Koleso nežije úplně standardní život. Hodně podobně je na tom však i jeho soupeř Lukáš Kril, který poslední dny znovu řeší rozchod se svou přítelkyní, v souvislosti s nímž průběžně vyhrožuje, že svůj život ukončí. Podobné zprávy pak prokládá číslem svého bankovního konta, na které mu mohou fanoušci zasílat peníze, za což slibuje různé služby a “brikule”.

Kolem bizarní bitvy to tak asi ještě bude hodně zajímavé…

Startovka

Datel vs Freescoot

Sensey vs Fayne

Vercetti vs Adam Mišík

Kril vs Koleso

Dynamic vs Filip Grznár

Habibi vs Silvia Dellai

Uhlířka vs Angie

Geybn vs LBoy

Rošťák Svobík vs Kluk s kamením

Josef Kůrka vs Psycho Michal

Karlos Benda vs Filip Roubíček

Rocky vs Jiří Charizan

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *