Hurá! Máme skvělé zprávy ohledně OKTAGON turnaje na Štvanici

OKTAGON

Aktuálně máme před sebou turnaj OKTAGON 43, na který v červnu plynule naváže i turnaj OKTAGON 44, který se koná v německém Oberhausenu. Druhou polovinu roku 2023 by pak měl otevřít turnaj OKTAGON 45, kolem kterého doposud visel velký otazník. Fanoušci si sice zvykli, že se vždy na konci července koná turnaj na Štvanici, ale letos to s oblíbenou akcí vypadalo všelijak. Promotér Ondřej Novotný hned několikrát avizoval, že se na věci pracuje a že je na dohled oficiální oznámení, které nyní konečně přišlo.

Patrik Kincl se zraněním ruky blafuje? Tak se podívejte, jak vypadala

„OKTAGON pod otevřeným nebem na pražské Štvanici má své jedinečné kouzlo. Není divu, že o něm organizátoři mluví jako o nejkrásnějším turnaji roku. Tribuny ikonického tenisového stadionu, kde si v červenci 1986 užila vítězný návrat do Prahy Martina Navrátilová, ožijí 29. července 2023 bojovými sporty. A vy můžete být u toho.

Na poslední červencovou sobotu se připravte na adrenalin a emoce, audiovizuální i světelnou show a především na atraktivní domácí i zahraniční MMA scénu.

Vzpomínáte na loňskou Štvanici? Karlos Vémola zde tehdy skolil Aleksandera „Jokera“ Iliče a obhájil titul šampiona polotěžké váhy do 93 kilogramů. Téměř sedm tisíc lidí v aréně jistě dodnes pamatuje nejen jeho tvrdé K.O., ale i bizarní nástup: na trůně v královském plášti a s korunou na hlavě. Jaká show zde bude k vidění letos? A představí se opět i Vémola?
Vstupenky na Oktagon 45 na Štvanici se začnou pro veřejnost prodávat od soboty 20. května od 18 hodin, ale díky členství v iDNES Premium máte jedinečnou možnost zakoupit si vstupenky na ta nejlepší místa už o den dříve. Přednostní nákup pro členy iDNES Premium začne od pátku 19. května od 18 hodin!“ informoval totiž mediální partner iDNES.cz, že už dnes bude možné přednostně nakoupit vstupenky, které jdou jinak do prodeje až zítra.

Každopádně je tedy potvrzeno, že oblíbený turnaj bude a dokonce už je k dispozici i mapka, jak budou bojovníci nastupovat, čemuž můžete přizpůsobit svůj výběr lístků.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *