Hulk se předvedl jako totální amatér a byl knockoutován!

Hulk, Titan

Íránský Hulk Sajad Gharibi v neděli v Dubaji konečně debutoval v bojových sportech a podle pravidel boxu se utkal s Kazašským Titánem Djumanovem Almatem Bakhytovichem. Gharibi předvedl opravdu ostudný výkon a Bakhytovich, který vypadal o něco lépe, dokázal zápas ukončit.

Ankalaev hodnotí Procházku a reaguje na možnou pozici náhradníka

Jejich boxerský zápas byl podle očekávání ledabylou záležitostí. Ani jeden z mužů neměl žádné předchozí profesionální ani amatérské zkušenosti s boxem, a to se projevilo na kvalitě zápasu. Kazašský Titán, vlastním jménem Djumanov Almat Bakhytovich, však měl za sebou alespoň pár sparringů a tuto výhodu využil k tomu, aby Íránského Hulka Sajada Gharibiho v souboji k ničemu nepustil.

Íránský Hulk neměl na žádný z úderů jinou odpověď, než že se otočil zády a pomalu od svého soupeře utíkal. Rozhodčí z nějakého důvodu zasáhl, aby mu dal rychlý time out, a on se dokázal trochu vzpamatovat. Následující minutu se v ringu odehrávalo spíše klouzání, při němž si oba muži podráželi nohy.

Po několika “divokých úderech” došel íránskému Hulkovi dech. Toho Titán využil a zasáhl ho pravým hákem, který Hulka povalil na zem. V té chvíli, kdy už bylo první kolo téměř u konce, rozhodčí milosrdně ukončil zápas a Gharibi si taky připisuje první porážku v boxu. To by pro něj bylo asi to nejmenší, ale výkon jaký Gharibi předvedl, to byla opravdová ostuda.

Íránský Hulk se měl původně utkat s kulturistou Martynem Fordem, ale zápas byl zrušen, jakmile Ford zjistil, že jeho soupeř není v žádné slušné zápasové kondici a také nemá žádné zkušenosti. Jejich vzájemný zápas mohl skončit pořádným malérem. Doufejme, že se Gharibi stáhne a nebude se pokoušet o další “senzační” zápasy v boxu. Minimálně do doby, než natrénuje nějaké základy, protože v souboji s Kazašským Titánem zaostal úplně ve všem.

 
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *