Hrdý nástupce McGregora Garry reaguje na výhru, kterou přesně předpověděl

Garry

Jestli je někdo, kdo proslul předpovídáním svých vlastních zápasů, tak je to rozhodně Conor McGregor. Hlavně při své štaci na vrchol totiž dokázal až děsivě předpovídat, kdy a jakým způsobem zvítězí. Nyní se podobnou schopností blýskl i jeho nástupce Ian Garry, který dal dlouho před zápasem jasně vědět, jak chce vyhrát a plán následně i dokonale doručil.

Rytmus reaguje na tvrdou kanonádu od Monstera! Bude ještě zápasit?

Conor McGregor úspěchy svého krajana bedlivě sleduje a často komentuje, což Garrymu v minulosti evidentně vlilo hodně elánu do žil. „Stoprocentně to bylo motivující,“ odpověděl Garry. „Vždyť je to člověk, který inspiroval celý můj národ k tomu, aby chtěli dělat MMA. Myslím tím, že doba, když byl Conor na vzestupu, byla v Irsku šílená. A já jsem ten kluk, který se jako první z této generace dostal do UFC právě díky jeho cestě. Pak se s ním potkáte a do zápasu jdete s vědomím, že říká, že tam bude pro vás a že stojí za vámi. Je to neuvěřitelné. Pro mladíka jako jsem já, je to hodně posilující.“ 

„Chci ho ukončit kopem na hlavu. Trefím ho pravou nohou a myslím to vážně. Pokud se mi to nepovede, tak nemohu být spokojený,“ předesílal Garry hodně dlouho před soubojem s houževnatým Rodriguezem. A jak slíbil, tak také udělal.
Rodriguez totiž hned v prvním kole inkasoval tvrdý kop na hlavu, který sice ustál, ale samozřejmě se dostal do problémů, ze kterých už ho Garry nenechal se vysvobodit. Hned soupeře zasypal další salvou úderů, která znamenala další důležité vítězství.

„Říkal jsem, že to takhle dopadne. A tím rozhodně nechci nijak snižovat kvality svého soupeře. Prostě jsem věděl, že jsem lepší ve všech ohledech. Jsem techničtější a mám lepší výdrž. Říkal jsem, že to bude pravá noha. Připravoval jsem si to hned od začátku a pak jsem udeřil. Byl to krásný kop.

Všichni mluvili o tom, že je to pro mě velké sousto a že má pořádné granáty. To já však taky. Dopadlo to tak, jak jsem čekal. Připravil jsem si ho kopy na tělo, protože bylo jasné, že je pak začne blokovat. Dal loket dolů a vytvořil mi jasnou cestu. Jedna rána a další smršť, aby se nevzpamatoval a bylo hotovo. Teď bych si to rád dal s Magnym. Vypnu ho a dostanu se do TOP 10,“ reagoval Garry po souboji.

Uvidíme tedy, zda se mu přání vyplní. Magny je totiž známý tím, že se nebojí výzev, takže by na souboj mohl klidně kývnout.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *