Hrdina Růžička vysvětluje, kvůli komu jde do souboje s Veselým

Růžička
Tadeáš Růžička má to štěstí, že dostal šanci utkat se s Tadeášem Veselým, se kterým by chtěla do klece celá řada známých i neznámých lidí. Ne všichni jsou však ze souboje Růžička vs Veselý, tedy souboje profesionál vs amatér, nadšení, protože mají za to, že by měl Mawar měřit síly s kvalitními bojovníky a ne ztrácet čas v bizarní organizaci. Růžička má však v tomto ohledu naprosto jasno.
Clash of the Stars 5: „Ďábel“ Kotlár na vážení potřeboval dvě váhy

„Dělám to už jen kvůli lidem. Přejí si, aby dostal, co mu patří. Drzost, kterou si dovoluje, je neskutečná. Babiš tehdy nastavil vysokou laťku nenávisti, tenhle člověk je podle mě dvakrát tolik nenáviděnější… Já to pro všechny ty fanoušky udělám. Je to moje první role hrdiny, a ne záporáka. Užívám si to. I díky tomu jsem dal do přípravy úplně všechno.

Budu soupeřova spravedlnost. Chci zastavit tohle zlo a ukázat lidem, že tahle cesta nikam nevede a tvrdě narazí. A kdo jiný by ho měl zbít než já? Je mi z něj na blití. Chci ho úplně vymazat, aby se v Clashi už nikdy neukázal. Takových lidí je tam hodně, ale na tom je ta organizace postavená. Je to show a bizár. Jsem rád, že tam vzali profíka. Je potřeba ukázat nějakou kvalitu, a proto tam jdu. Peníze jsou samozřejmě bonus,“ vysvětlil Růžička pro Sport.cz, proč jde do souboje se samozvaným gangsterem Veselým.
Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *