Hrané? Vašek Mikulášek reaguje na překvapivé zastání od rivala Škvora

Mikulášek

Je obecně známo, že se Vašek Mikulášek a Daniel Škvor nemají úplně v lásce. Nelze říct, že by si šli nějak po krku, ale v minulosti si přeci jen vyměnili několik vzkazů. O to překvapivější bylo, když se Dan Škvor po své skvělé výhře na turnaji OKTAGON 45 nad Hajdarpašićem Mikuláška před fanoušky zastal. Hodně překvapený byl přitom i Mikulášek.

 

„Hodně frajerů za zády řeknou, že jsi močka a pak ti podávají ruku. Tak ať mi ji nepodávají, já s tím nemám problém. Dan Škvor mě zmínil s tím, že mě nemá moc rád. Proč mě nemáš moc rád? Že jsem s tebou nevzal zápas, nebo že jsem řekl, že máš jít do osm čtyřky? On mě poplival, kde mohl, což jsem nechápal. O Škvorovi jsem v rozhovorech vždycky mluvil slušně, fandil jsem mu – výhra, nebo prohra, vždycky jsem mu podal ruku. Frajer všude musel něco vytrousit. Po Ostravě už jsem mu musel zavolat, ptal jsem se, jestli mu není hanba. Tohle neuznávám. Pokud nechceš, nepodávej mi ruku, netvař se jako sportovec, nejsi. A nemyslím to jen na něj,“ vysvětlil Vašek Mikulášek pro iSport.cz, proč ho Škvorovo vyjádření tak překvapilo.

„Já mu to nemám za zlé, že se mě zastal, ale udivuje mě to z toho pohledu, jak o mně dříve mluvil. Z tohoto pohledu mi to přišlo trošičku hrané, ale můžu se plést, všichni se pleteme. Chybovat je lidské. Vůči tomu člověku nemám vůbec nic zlého.“
  

Mikulášek a jeho po-zápasové vysvětlení konce kariéry

„Už totiž necítím, že bych si tole všechno užíval. Necítím to, co jsem cítil, když jsem s tímto sportem začínal. Už to tam není. Není to už pro mě ta sranda, jako tomu bylo dříve. Vždycky jsem se totiž bavil a bylo jedno, zda vyhrávám a nebo prohrávám. Vždy to byla zábava a vždy jsem si to dokázal užít. Miloval jsem, že si mohu ubližovat a že mohu ubližovat ostatním. Takhle to v našem sportu je. Ničíme se navzájem. Tak to prostě je. Pokud si to však už člověk neužívá, tak proč to dělat? Proč pokračovat? Dnes jsem to cítil tak, že už nechci pokračovat. Je mi sice jen 35, ale cítím se starý. Jsem unavený. Jsem také hodně zklamaný kvůli ukončení. Teď to prostě vidím tak, že už nechci pokračovat,“ vysvětloval Vašek Mikulášek, že se mu z tréninku a MMA zápasů už něco vytratilo a že si celý proces zkrátka neužívá tak, jak tomu bylo v minulosti.
 

„Aktuálně ve své budoucnosti vidím postel a své psy, to je všechno. Zatím nechci být otec. Zatím nad takovými věcmi nepřemýšlím. Aktuálně mám v hlavě psy, postel a jídlo,“ reagoval poté Vašek na dotaz, zda bychom ho mohli vidět alespoň v rámci postojových disciplín a zda nemá v plánu založit rodinu.

Zdá se tedy, že scéna, minimálně na nějakou dobu, přijde o výrazné jméno, které sice rozdělovalo fanouškovskou komunitu, ale objektivně dokázalo přitáhnout pozornost a vyvolat emoce. Víme však, jak to ve světě MMA s konci kariér je, tak uvidíme, zda Baba Jaga přeci jen časem neobjeví hlad a chuť se vrátit do boje.


1 komentář na “Hrané? Vašek Mikulášek reaguje na překvapivé zastání od rivala Škvora”

  1. Pingback: Hrané? Vašek Mikulášek reaguje na překvapivé zastání od rivala Škvora - discordmmawatch.site

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *