Holloway přiznává, proč pro něj bylo poslední KO Zombieho tak důležité

Holloway Zombie

Třetí kolo souboje Holloway vs Korean Zombie nabídlo doslova nesmysl štípanou. Sung Jung, který šel ve druhém kole k zemi, totiž vsadil vše na jednu kartu a do Maxe se divoce pustil. Ten samozřejmě nepohrdl krásnou přebíjenou, takže jsme dostali několik tvrdých výměn, ze kterých nakonec jako vítěz via KO odcházel právě bývalý šampion, který následně přiznal, jak důležité pro něj ukončení bylo.

Zásadní zvrat! V kauze Růžička už padla obvinění! Jaký trest hrozí?

„Tohle ukončení jsem potřeboval. Muselo přijít. Jsem rád, že k němu došlo na místě, kde jsem v minulosti začal svou sérii 12 výher v řadě. Tohle pro mě bylo první KO, kdy jsem jednou trefil a bylo hotovo. Bylo to úžasné. Viselo to však ve vzduchu.

Dostal jsem sílu od svých lidí a od svého národa. V komunitě se mi už pomalu začalo říkat Max s polštářovýma rukama, protože jsem vždy musel soupeře hodně rozstřílet, abych je ukončil. Nyní jsem však měl speciální sílu. 

    

Ve druhém kole jsem dobře trefil a dostal jsem Zombieho do problémů. Podle mě si v pauze před třetím kolem uvědomil, že to do pátého kola nedojde, tak vše vsadil na jednu kartu. Řekl si, že umře s mečem a nebo po meči a to také udělal. Právě proto ho všichni milujeme a právě proto je to legenda našeho sportu.

V tom třetím kole to bylo zabij nebo buď zabit. Já jsem měl jen štěstí, že jsem trefil dříve než on. Oba jsme tam poslali pravou. Já byl rychlejší, ale je otázkou, co by se stalo, kdyby trefil první. Možná bych to sežral, možná bych šel do kolen. To už se nedozvíme,“ rozpovídal se Max Holloway o důležité výhře a souboji s legendou.

   

Korean Zombie se dojemně loučí

„Nedosáhl jsem sice úplně všeho, čeho jsem dosáhnout chtěl, ale dosáhl jsem toho dost a pokud bych chtěl víc, tak už bych to bral jako chamtivost“ napsal Jung na Instagramu. „Mám pocit, že se mi dostalo nezasloužené lásky v porovnání s tím, co jsem dokázala, takže jsem všem vám všem opravdu vděčný. Myslím, že teď už nebudu žít život, kdy mě budou soudit a srovnávat, takže se cítím svobodný. Ulevilo se mi, ale mám zároveň strach.

Moc vám děkuji za to, že máte rádi Korean Zombie. Byl jsem opravdu, ale opravdu šťastný, když jsem bojoval v UFC. Děkuji UFC, Seanu Shelbymu a Danu Whiteovi, že mi umožnili žít tento život. Bylo mi ctí být soupeřem Maxe Hollowaye v  mém posledním souboji. Jednou se přivítáme se zářivým úsměvem.“

Zombie sice ukončil kariéru prohrou, ale fanoušci oceňují, že se ve třetím kole vrhl do boje a vše vsadil na jednu kartu. Sice prohrál, ale dokázal, že je to skutečný válečník, který si zaslouží nekonečný respekt, kterého se mu také dostává.

  

Jak na konec kariéry reagovala MMA elita?

Belal Humammad

Já nebrečím, ty brečíš.

Charles Oliveira

Tohle je skutečná legenda.

Alan Jouban

Zombie navzdory prohře opouštěl klec jako král. Jsem rád, že ho fanoušci takhle ocenili.

Conor McGregor

Dobrá práce, Korean Zombie. Skutečný borec. 

 

Henry Cejudo

Gratuluji Zombiemu ke skvělé kariéře. Bylo skvělé sledovat jeho úžasné zápasy. Navíc je to opravdu skvělý člověk. Gratuluji a přeji klidný důchod.

B.J. Penn

Děkuji ti, Zombie. 

Frankie Edgar

Wow, Max je opravdu borec, ale klobouk dolů před Zombie, který do toho šel na plno a nakonec ho odnesli na štítu. Gratuluji k úžasné kariéře.

Megan Anderson

Kdo teď taky krájí cibuli?

Aljamain Sterling

Zombie mi bude chybět. Byl to pekelný bojovník. 

Gilbert Burns

Chovám k tomuhle borci neuvěřitelný respekt. Nikdy nebyl v nudném souboji a vždy se snažil o ukončení. Respekt! Užij si zasloužený důchod. Je to jasný člen Síně slávy.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *