Hned dva super-zápasy byly přidány na skvělý turnaj UFC 292

Garry, UFC
Organizace UFC se v srpnu vrací do TD Garden do Bostonu, kde se uskuteční galavečer UFC 292. Hlavním zápasem tohoto galavečera bude souboj o titul v bantamové váze mezi šampionem Aljamainem Sterlingem a Seanem O´Malleym. Nyní byly pro tento turnaj ohlášeny další zajímavé zápasy.
No a je rozhodnut! Tohle je důvod, proč se Conor letos do boje nevrátí

Organizace UFC se Geoffem Nealem opravdu nemazlí. Po souboji se Shavkatem Rakhmonovovem ho čeká další talentovaný zápasník. Na turnaji UFC 292 se Neal střetne Ianem Garrym. O zápase jako první informovala stanice RTÉ Sport a tuto zprávu poté potvrdili i další zahraniční novináři v čele se serverem MMA Fighting. 

Neal je v současné době na 8. místě žebříčku welterové váhy UFC, zatímco Machado Garry je na 13. místě. Neal má v posledních pěti zápasech zápornou bilanci 2:3, přičemž jeho porážky přišly s předními jmény welterové váhy. Prohra se Shavkatem Rakhmonovem na UFC 285 ukončila sérii dvou vítězství, v nichž Neal porazil Vicente Luqueho a Santiaga Ponzinibbia. Jeho celková bilance v UFC je 7-3.
Pro dosud neporaženého Iana Machada Garryho, který se vrací po působivém knockoutu Daniela Rodrigueze v prvním kole, je to zatím nejtěžší zkouška. Machado Garry má nyní v UFC působivou bilanci 5-0, přičemž tři z těchto vítězství získal na KO/TKO.

Nedávno se také objevila zpráva, že organizace UFC pracuje na souboji mezi bývalým šampionem Henrym  Cejudem a Marlonem Verou! I tento zajímavý zápas by se měl uskutečnit 19. srpna na galavečeru UFC 292. Cejudo se v květnu vrátil po třech letech z důchodu. V těsném souboji podlehl šampionovi Sterlingovi na body. Vera má za sebou také těsnou porážky no body, když nestačil na Coreyho Sandhagena. Tento týden se zápas potvrdil také oficiálně.  

UFC 292 – Prozatímní Fight Card:

Aljamain Sterling  vs.  Sean O’Malley 135 lbs

Weili Zhang  vs.  Amanda Lemos 115 lbs

Henry Cejudo vs. Marlon Vera

Chris Weidman  vs.  Brad Tavares 185 lbs

Rob Font  vs.  Yadong Song 135 lbs

Geoff Neal  vs.  Ian Machado Garry 170 lbs

Cody Garbrandt  vs.  Mario Bautista 135 lbs

G. Meerschaert  vs.  Andre Petroski 185 lbs

Gregory Rodrigues  vs.  Denis Tiuliulin 185 lbs

Maryna Moroz  vs.  Karine Silva 125 lbs

Andrea Lee  vs.  Natália Silva 125 lbs

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *