Hledá se Hatef Moeil? Rival se obává, že budou problémy pokračovat

Moeil

Úplně původně měl být hlavním zápasem turnaje OKTAGON 39 v Mnichově souboj o titul šampiona těžké váhy, o který se spolu měli utkat Moeil a Palasz. První jmenovaný se však na konci roku rozkmotřil s vedením a i když se pak vztahy podařilo urovnat a pokračovat ve spolupráci, tak na souboj nedošlo. Moeil místo toho dostal jiného soupeře, kterého porazil, a stejný postup nyní čeká Palasze, který se představí už dnes na turnaji OKTAGON 41 v Liberci. Pokud vyhraje, tak už by nás souboj Moeil vs Palasz neměl minout, ne ne?

Zákeřný záměr? Vémola má zajímavou teorii kolem váhy hříšníka Matavaa

„Štve mě, že se z Hatefa vyklubal podvodník, a ne stoprocentní sportovec. Nemůžu si pomoct. Když někdo nechce soutěžit mimo svou komfortní zónu… Myslím, že se mě bojí a náš boj se nikdy nestane. Přitom já bych se s ním do klece dostal rád,“  rozpovídal se Palasz pro Kaocko.cz.

Stejně pak mluvil i pro Ruik, „Hatef se mnou nechtěl bojovat před jeho vlastními fanoušky. Není potřeba k tomu dodávat více. Bojoval bych s ním klidně i dnes. Mám rád bojovníky, co neutíkají před výzvami. Vždy jsem to tak měl. Doufám, že se jednoho dne potkáme v kleci. Ale cítím, že bude přede mnou stále utíkat.“

„Můj současný cíl je stát se šampionem těžké váhy OKTAGONu. Jsem přesvědčený, že mě nedokáže nic zastavit a také věřím, že organizace dostojí svým slovům. Mám totiž od matchakerů OKTAGONu velký slib,“ pokračoval Palasz, který má nejspíš slíbeno, že pokud uspěje, tak už ho titulový souboj nemine.

Uvidíme tedy, jak dnes souboj dopadne a jak se následně situace vyvine. Letos nás totiž čekají ještě dva další německé turnaje, kde by se případně titulová bitva skvěle vyjímala.
15.4. Liberec – OKTAGON 41: Startovka

Magard vs Lopez

Vémola vs Matavao

Montagnac vs Strzelczyk

Mikulášek vs Viszlay

Palasz vs Todev

Škvor vs Vinni 

Hosseinpour vs Malach 

Fošum vs Hajdarpašič 

Gabal vs Nafuka

Raška vs Cordero

Mané vs Bolcner

29.4. Bratislava – OKTAGON 42: Prozatímní Startovka

Sanikidze vs Keita 

Čepo vs Taburceanu

Mazuch vs ?

Paulus vs Samsonidze

Kohout vs Ryšavý

Magnor vs Kotalík 2

Kimball vs Wolf

Stuart vs Winter

Holota vs Etebar

Bartl vs Topuz

Dalisda vs Pádua

Lewis vs Schober


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *