Hlavní zápas? S kým se v RFA Ďatelinka utká?

MMA RFA
Jednu akci už má sice organizace RFA za sebou, ale to šlo teprve o zahřívací Warm Up akci. Ten “pravý” začátek nás čeká až v polovině května (14.5.), kdy přijde na řadu turnaj Grand Opening. Organizace nedávno potvrdila celou kartu kromě hlavního zápasu, o kterém se jen spekulovalo. Nyní už asi víme, kdo se postará o hlavní tahák.
Polo-těžká váha má novou světovou jedničku?

Včera bylo totiž potvrzeno, že do RFA přechází Milan Ďatelinka. Promotér Boris Marhanský pak také prozradil jméno soupeře. “Hľadali sme Milanovi vyrovnaného protivníka. Srbský borec spĺňal všetky kritéria. Nenad patrí k stáliciam srbského MMA. Za sebou má ťažké zápasy s naozaj kvalitnými súpermi. V jeho najlepších časoch bol na 195 mieste svetového rebríčka. Teraz mal podobne, ako Milan zápasovú prestávku trénovať však neprestal. Čakal na príležitosť, kedy sa bude môcť vrátiť a opäť ukázať svoje kvality. Podľa slov jeho tímu berú tento zápas, ako možnosť na reštart kariéry,” prozradil Boris Marhanský pro MMA Memes.

Zmíněný Nenad Avramovic má aktuálně bilanci 8:7 s tím, že naposledy zápasil v polovině roku 2020, kdy skrze výhru přerušil smolnou sérii 4 proher v řadě.
Milana jsme naposledy viděli v boji minulý rok, kdy se utkal s Karlosem Vémolou. Navzdory tomu, že měl důvěru fanoušků, souboj bohužel nezvládl psychicky a hned na začátku vyslal kop, který byl začátkem konce. Terminátor ho totiž zachytil, přenesl boj na zem a tam velice rychle došel pro škrcení. O přestupu Milana Ďatelinky do RFA se už v zákulisí nějakou dobu spekulovalo a v podstatě jej potvrdil i promotér Ondřej Novotný, který se vyjádřil v tom smyslu, že už Milan Ďatelinka není jeho problém, což jasně indikovalo jeho konec v OKTAGONu.

Na zmíněném turnaji dále uvidíme Brichtu, Fapša, Brože, Kladivovou, Šacha, Wittnera, Fajka a další. Akci můžete sledovat přímo na místě a nebo prostřednictvím PPV, které si můžete zakoupit skrze jednotlivé bojovníky, což je zajímavý způsob, jak je podpořit.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *