Hladový Rafael Fiziev chce srdce divočáka Justina Gaethjeho

Fiziev, UFC

Už 18. března se uskuteční další číslovaný turnaj UFC v Evropě. Americká organizace zavítá opět do Londýna a nabídne hned několik velkých taháků. Kromě hlavního zápasu Edwards vs Usman 3 uvidíme také Rafaela Fizieva, kterého čeká největší výzva v kariéře v podobě trojky žebříčku lehké váhy a bývalého prozatímního šampiona Justina Gaethjeho. Fiziev je však odhodlaný a těší se na souboj plný přestřelek.

Karlos Vémola přeci jen chválí „lišáka“ Patrika Kincla a uznává jeho kvality

V sobotu se organizace UFC opět vydá do Velké Británie, kde se bude konat první placený PPV turnaj od roku 2016. I když je středem pozornosti trilogie mezi úřadujícím šampionem UFC ve welterové váze Leonem Edwardsem a bývalým držitelem titulu Kamaru Usmanem, hlavní předzápas nezůstává z hlediska atraktivity příliš pozadu. V něm se střetne šestka lehké váhy Rafael Fiziev s trojkou divize a bývalým prozatímním šampionem Justinem Gaethjem.

Během své kariéry si Gaethje získal pověst zápasníka, který v postoji neuhne před ničím. To je zřejmě hudba pro Fizievovy uši, který si nepřeje nic jiného, než aby v oktagonu tekla krev. „Jsem připraven jako nikdy předtím,“ řekl Fiziev. „Fanoušci dělají tenhle byznys a já s fanoušky souhlasím. Tohle bude ohňostroj, jeho přezdívka je ‚Highlight‘. Má velmi úspěšnou kariéru a je to velmi slavný chlapík, který bojoval s legendami. Nemůžu se dočkat, až ho uvidím v kleci, ucítím krev a poté s ním jeho srdce!“




Pokud Fiziev zopakuje výkony, kterých dosáhl proti Bradu Riddellovi a Rafaelu dos Anjosovi ve svých posledních dvou zápasech, tak si Ázerbájdžánec rázným způsobem řekne o titulovou šanci. Na tu ovšem čekají i Charles Oliveira a Beneil Dariush, kteří se spolu střetnou na galavečeru UFC 288. 

Na turnaji UFC 286 v Londýně se představí také slovenský zápasník Lajoš Klein (19-4), kterého čeká už šestý zápas v prestižní organizaci. Aktuálně je jeho bilance v UFC 3-2 a další vítězství může přidat v souboji s bývalým šampionem Cage Warriors Jaiem Herbertem (12-4, 2-3 UFC).  

UFC 286 – Fight Card:

Leon Edwards  vs.  Kamaru Usman 170 lbs

Justin Gaethje  vs.  Rafael Fiziev 155 lbs

Gunnar Nelson  vs.  Bryan Barberena 170 lbs

Jennifer Maia  vs.  Casey O’Neill 125 lbs

Marvin Vettori  vs.  Roman Dolidze 185 lbs

Jack Shore  vs.  Makwan Amirkhani 145 lbs

Chris Duncan  vs.  Omar Morales 155 lbs

Sam Patterson  vs.  Yanal Ashmoz 155 lbs

Muhammad Mokaev  vs.  Jafel Filho 125 lbs

Lerone Murphy  vs.  Gabriel Santos 145 lbs

C. Duncan  vs.  Duško Todorović 185 lbs

Jake Hadley  vs.  Malcolm Gordon 125 lbs

Joanne Wood  vs.  Luana Carolina 125 lbs

Jai Herbert  vs.  Ľudovít Klein 155 lbs

Veronica Hardy  vs.  Juliana Miller 125 lbs

 






Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *