Hladový OKTAGON šampion se zlobí, že musí prosit o další zápas

OKTAGON

Kolem jednoho z nejoblíbenějších OKTAGON turnajů to letos hodně dlouho vypadalo všelijak. Potvrzení se neustále posouvalo, ale nakonec jsme se ho minulý týden přeci jen dočkali, takže se nyní můžeme těšit na další OKTAGON Štvanici, která slibuje atraktivní podívanou. Turnaj zatím nemá oznámené žádné jméno, ale promotér Ondřej Novotný se nechal slyšet, že poskládat kartu na takový turnaj je jedna z těch lehčích věcí. Téměř každý bojovník by se totiž chtěl na podobné akci představit. Dokonce se ozval i hladový šampion, který není moc nadšený z toho, že musí doslova prosit o zápas.

Laso ze světa? Organizace OKTAGON MMA bohužel přijde o skvělého šampiona?

„OKTAGON pod otevřeným nebem na pražské Štvanici má své jedinečné kouzlo. Není divu, že o něm organizátoři mluví jako o nejkrásnějším turnaji roku. Tribuny ikonického tenisového stadionu, kde si v červenci 1986 užila vítězný návrat do Prahy Martina Navrátilová, ožijí 29. července 2023 bojovými sporty. A vy můžete být u toho.

Na poslední červencovou sobotu se připravte na adrenalin a emoce, audiovizuální i světelnou show a především na atraktivní domácí i zahraniční MMA scénu,“ informoval mediální partner iDNES.cz, že se na konci minulého týdne spustil prodej vstupenek, které už jsou skoro pryč. O akci je totiž obrovský zájem a to nejen mezi fanoušky, ale i mezi bojovníky.
„Šampion je hladový,“ vzkázal právě v návaznosti na oznámení turnaje na Štvanici Jonas Magard. Ten si dokonce na IG story postěžoval, že se mu nelíbí, že musí o další souboj prosit. Samozřejmě tradičně označil i vedení organizace a OKTAGON profily, aby tím zdůraznil, jak moc o další zápas stojí.

„Dnes začíná další přípravný kemp. Nemám sice naplánovaný další zápas, ale chci být připravený,“ potvrdil pak Magard na začátku tohoto týdne, že naskakuje do další přípravy.

Jonase jsme naposledy viděli v Liberci, kde si jasně poradil se šikovným Lopezem. Následně si řekl o KSW veterána Račiće, který to má z posledních 4 zápasů 1:3. Samozřejmě je však třeba zdůraznit, že prohry posbíral v KSW, kde je velká konkurence. Uvidíme tedy, zda právě Antun bude další titulový vyzyvatel. Moc jiných možností se totiž v podstatě nenabízí.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *