Hill slibuje, že Alexe vypne v postoji! Pereira reagoval a pohotově ho zpražil

Pereira

Jamahal Hill, který před časem uvolnil titul šampiona polo-těžké váhy, protože si ošklivě poranil šlachu na noze, je sice stále zraněný, ale i přesto se mluví o tom, že bude v rámci divize další vyzyvatel pro nového šampiona Alexe Pereiru. Ten sice sbírá jeden úspěch za druhým, ale Hill i přesto věří, že dokáže tvrdě vyhrát.


Veronika Zajícová má jasný vzkaz pro hatery a vysvětluje, proč to znovu nevyšlo

„Zapamatujte si má slova,“ uvedl Hill na svém YouTube kanále. „Nemám v plánu ho brát na zem a nemám v plánu se s ním jakkoliv válet. Mám v plánu tam jít a v postoji, kde si všichni myslíte, že je to prostě nadpozemský chlap, mu ukázat, že tohle je jiný sport. Tohle není kickbox, ale MMA.

Já dělám MMA už roky. Jsem odchovaný v MMA. Budu s ním tedy zápasit čistě v postoji a v postoji ho také tvrdě vypnu. A až se to stane, tak vám v tom všem vymáchám ksicht a všem vám to budu předhazovat.

  

Alexe pak nechám na pokoji, ale vám všem to vrátím za to, jak neuctivě se ke mně chováte a jak mě podceňujete. Jsem ve své práci dobrý. Jsem otestovaná polo-těžká váha, která je právem na vrcholu divize. Jsem jeden ze dvou nejlepších bojovníků na světě. Jsem skutečně nejlepší. Právě proto se mohu cítit jako král.“

Sebevědomí se Hillovi upřít nedá, ale uvidíme, jak to dopadne ve chvíli, kdy se s Pereirou opravdu potká. V postoji totiž Alex zatím našel konkurenci jen v Adesanyovi, který ho však v podstatě nachytal a díky tomu ho tvrdě ukončil.

 

Pereira má za to, že si Hill moc věří

„Všichni jste asi viděli, jak Jamahal Hill říkal, že mě knokautuje a nebude se mnou chtít jít na zem. Prý zůstaneme jen v postoji, kde mě zničí,“ reagoval Pereira. „Jasně, každý soupeř, který se mnou půjde, bude mluvit o tom, jak si to dáme v postoji, ale to Hillovo prohlášení je prostě přehnaně sebevědomé.

Já jsem například nikdy neřekl, že někoho knokautuju nebo tak něco. Samozřejmě je to cíl, ale nikdy nevíte, co se stane. V rámci přípravy se soustředím na to, abych doručil skvělý zápas a dobrou show, ale předvídat, co se stane? To je těžké. Podle mě to Hill prostě přehnal.


 

Všichni to se mnou pořád zkoušejí v postoji, protože si to chtějí zkusit, ale když jim dojde, že tudy cesta nevede, tak se snaží o zem. To se stalo v mnoha mých zápasech. Jamahal je však pro mě dobrý soupeř. To, že je tak sebevědomý, je vlastně nakonec moje výhoda,“ reagoval Pereira.

Je pravda, že i když je Pereira svými ukončeními pověstný, tak je nikdy výrazně nepředpovídá a prostě nechává souboj, aby vyplynul. Uvidíme tedy, zda se souboje Pereira vs Hill skutečně dočkáme a jak se případně bude vyvíjet.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *