Hill šel nepříjemnému zranění naproti? Jiří Procházka má zajímavou teorii

Procházka Hill

Ještě před pár týdny jsme jasně počítali s titulovým soubojem Hill vs Procházka, který však v dohledné době neuvidíme. Jamahal totiž oznámil, že se bohužel nepříjemně zranil a protože si zranění nejspíš vyžádá až roční pauzu, tak po vzoru BJP uvolnil titul, aby o něj mohl bojovat právě Jiří Procházka, který se nejspíš utká s Alexem Pereirou. Právě český samuraj v posledním rozhovoru nabídl zajímavou teorii o tom, jak šel vlastně Hill zranění naproti.

Její poprsí obletělo svět! Teď je Hemsley unešená z organizace OKTAGON MMA

„Jaká byla moje reakce, když jsem se o zranění dozvěděl?“ rozpovídal se Jiří Procházka v rozhovoru s Arielem Helwanim. „Říkal jsem si, co ten kluk dělá? Nezáleží na tom, jak k tomu zranění došlo, ale všichni jsme viděli, že Jamahal šel v poslední době hodně nahoru s váhou. Nabral opravdu dost a to se pak právě projeví v oblasti kolen, kotníků a obecně nohou. Je to pro tělo rozdíl a u něj to opravdu vypadalo, že nabral dost. Pokud člověk nabere na vyšší váhu, než je tělo zvyklé, tak je to pro nohy a celou tuhle oblast těžké. To byla první věc, která mě napadla, když jsem se o zranění dozvěděl.“

Hill si údajně utrhl achillovku při basketbalovém utkání s dalšími UFC bojovníky. S ohledem na povahu zranění se však dá říct, že by se Jamahal nejspíš zranil tak či tak, jen by k tomu došlo později, což by bylo ještě nepříjemnější.

Ještě před zraněním Hill do Procházky hodně rýpal a tlačil, aby už byl zápas, což mohl BJP následně oplatit, ale neudělal to, „Všichni v téhle hře si hrají na gangstery. Já to však mám tak, že chci s tím člověkem do klece a tam s ním předvést nejlepší možný zápas. Ať mi ukáže to nejlepší, co v něm je. Nezajímá mě to mluvení před zápasem. Neříkám, že je to hloupé, ale je to občas zbytečné a na sílu.“
Hill a jeho bolestné oznámení 

„Oceňuji, že to všichni v České republice sledujete. Uvidíme, co se stane v souboji, ale vždy, když zápasím, tak do toho dávám všechno. Pořádná akce je zaručená. Bude to skvělá podívaná, do které dám všechno. Sledujte to,“ vzkazoval ještě minulý týden Hill skrze Marcela českým fanouškům. No, dnes už je všechno bohužel jinak.

„Jsem tady s novinkou a hned na začátek řeknu, že to nejsou dobré zprávy. Všichni ví, že jsem čekal na termín souboje s Jiřím Procházkou, abych mohl obhajovat titul. Bohužel na tenhle zápas budeme muset čekat dál. Zranil jsem se. Utrhl jsem si achillovku. Bohužel je to jedno z těch zranění, které vyžaduje operaci a poté delší čas na rehabilitaci. Bude to asi nějakou dobu trvat.

Já jsem na začátku tohohle roku dostal šanci díky tomu, že měl někdo jiný velkou smůlu. Jiří Procházka byl šampion, ale zranil se, načež uvolnil titul, aby se mohli prosadit jiní a aby mohla divize plynout.
Já udělám to samé. Teď se musím soustředit na léčbu a na to, abych byl zase 100 %. Budu potřebovat čas, aby se mi to povedlo. Nechci se vracet jen kvůli tomu, abych se vracel. Chci být takový, jako jsem byl dřív. Musím se tedy zaměřit na to zranění. Není pro mě snadné o tomhle mluvit, ale chci být transparentní. Není pro mě lehké ten titul pouštět. Show musí jít dál. Pokusím se vrátit co nejdříve,“ oznámil Jamahal Hill na svém YouTube kanále, že je bohužel vážně zraněný a že se i v návaznosti na činy Jiřího Procházky vzdává titulu, aby o něj mohli bojovat jiní.


1 komentář na “Hill šel nepříjemnému zranění naproti? Jiří Procházka má zajímavou teorii”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *