Henry Cejudo chystá návrat! Chce třetí titul!

Cejudo

Bývalý šampion dvou váhových kategorií Henry Cejudo se chystá znovu vstoupit do testovacího programu USADA. Tento krok znamená, že po šesti měsících může opět nastoupit do zápasu pod hlavičkou organizace UFC. Cejudo si po turnaji UFC 273 vybral potenciálního soupeře pro svůj návrat.

Milan Ďatelinka vysvětluje přestup z OKTAGONu do RFA

Bývalý šampion muší a bantamové váhy Henry Cejudo, si už dlouho pohrává s myšlenkou, že se opět vrátí do oktagonu UFC. Jeho poslední souboj se odehrál v roce 2020 na turnaji UFC 249, kde se střetl s Dominickem Cruzem, kterého zvládl ukončit na konci druhého kola. Od té doby se věnoval hlavně trénování jiných zápasníků (na přípravném kempu u Cejuda byl také Jiří Procházka). Nyní to vypadá, že se chce Henry Cejudo vrátit ze sportovního důchodu do oktagonu UFC.

“Zítra si promluvím se svým manažerem Ali Abdelazizem o opětovném vstupu do testovacího programu USADA… Volkanovski kromě Maxe nemá v pérové váze žádnou konkurenci. Aljo a T.J.? Mohl bych v titulovém zápase porazit oba, a vzít si pás, který jsem nikdy neztratil. Je čas na návrat krále,” napsal na Twitter Cejudo.

„Alexi (Volkanovski) inspiroval jsi mě, abych se vrátil. Když dojde na wrestling, tak bych tě sundal a udusil tě. Podepiš smlouvu.”

Podle zpráv serveru ESPN manažer Ali Abdelaziz potvrdil, že se Cejudo opravdu vrátí a každým dnem by měl být zapsán do testovacího programu USADA. Po šesti měsících může znovu zápasit. Což by znamenalo, že se vrátí nejdříve v říjnu. O možném souboji s Volkanovskim, mluvil Cejudo už na konci minulého roku a je vidět, že je pro něj největší motivací zisk titulu v třetí váhové divizi. Podaří se mu tento úctyhodný počin? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *