GSP prozradil tři jména, která by ho zajímala v případě návratu

GSP

Ačkoli návrat Georgese St-Pierra drží fanoušky MMA v napětí už několik let, bohužel se zdá, že se takové podívané spíše nedočkáme. Přesto legendární GSP uvedl, která tři jména by ho lákala k potenciálnímu návratu do oktagonu organizace UFC.

Jan Blachowicz posílá šampionovi Jiřímu Procházkovi jasný vzkaz

Pokud bychom se jeho návratu však někdy dočkali, GSP prohlásil, že to bude proto, aby dokázal, že je skutečně nejlepším zápasníkem MMA všech dob. V legendárním souboji proti někomu, kdo je podle něj v současnosti nejlepší, například Kamaru Usmanovi, Khamzatu Chimaevovi nebo Khabibu Nurmagomedovi.

GSP se objevil na turnaji UFC Vegas 58, aby vyjádřil podporu svému kanadskému kolegovi Aiemannu Zahabimu, který se tomto turnaji utkal s Rickym Turciosem. Zahabi vyšel z tohoto zajímavého souboje jako vítěz, ale v zákulisí se poté odehrál zajímavý rozhovor s legendárním Georgesem St-Pierrem.

“No, kdybych se měl dnes vrátit a bojovat, tak bych si určitě vybral někoho z nejlepších zápasníků. Nemám sice v úmyslu se vracet, ale kdybych si musel vybrat, tak bych se rozhodoval mezi třemi jmény. Možná někoho z trojice Usman, Chimaev a Khabib, pokud by tam ještě byl. Ale bohužel pro mě, pro fanoušky a pro všechny ostatní se to nestane, protože jsem skončil. Nyní mi to vůbec nechybí!”

Od samotného zápasníka se prý bájný návrat nejspíš už nikdy neuskuteční. Je to hořkosladké, protože GSP ukončil kariéru na svém vrcholu. Opak toho, co dnes dělají někteří bojovníci, kteří pokračují v zápasech dávno za svým vrcholem, s křehkou bradou a špatnými výkony. Alespoň si tak můžeme GSPho pamatovat jako pravého šampiona.

 
 1 komentář na “GSP prozradil tři jména, která by ho zajímala v případě návratu”

  1. Pingback: Jan Blachowicz vysvětluje, co je klíčem k poražení Jiřího Procházky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *