Grznár reaguje na tvrdou prohru! Jak to bude s duelem na Clash of the Stars?

Filip Grznár IAF
 

Hlavním zápasem turnaje IAF 5 v Plzni byl souboj domácího Filipa Grznára s Komuenhou, který už předem sliboval hodně zajímavou podívanou. A tu jsme nakonec také dostali. Komuenha totiž hned na začátku zápasu dostal Grznára pod tlak a už už to vypadalo, že bude konec. Grznár však dokázal situaci otočit a dostat se do dominantní pozice, kde rozjel vlastní kanonádu. Ve druhém kole se však příběh opakoval s tím, že tentokrát Komuenha trefil i hodně nepříjemným kopem, na který navázal dalšími údery, které Filipa doslova roztancovaly a poslaly na klec, kde přišla finální tvrdá sekvence, kterou zastavil až přítomný rozhodčí. Filip si tedy připsal tvrdou prohru, ale za týden by ho měl čekat další zápas na turnaji Clash of the Stars. Jak to s ním bude?
Miliony jsou pryč! Viktor Pešta reaguje na další tvrdé ukončení v PFL

“Omlouvám se všem, kteří na mě sázeli a kteří mi věřili. Bohužel se mi ozvalo staré zranění. Mám prasklou rohovku, ale do příštího zápasu budu připravený. To je za týden. Tohle je otázka tak tří dnů. Nepříjemná věc, už mi na to jeden zápas skončil. Nicméně, jede se dál. Jede se dál! A kdyby se chtěl někdo ptát, jak mi je, tak mi je dobře. Osss,” vzkázal Filip Grznár na svém IG profilu se zalepeným okem.

S ohledem na ukončení a zranění oka se původně předpokládalo, že Filip do souboji na turnaji Clash of the Stars 2 nenastoupí, ale vypadá to tak, že jej kontroverzní borec zvládne. Oko by prý mělo být brzy v pořádku, tak uvidíme, jak se nakonec situace vyvine. Bylo by totiž hodně nepříjemné a zbytečné, kdyby se Filipovo zranění v dalším souboji prohloubilo.
 

Po-zápasová reakce soupeře

“Šel jsem sem s tím proto, abych Filipa porazil. Nechci říkat, že jsem to čekal, ale dělal jsem vše pro to. To první kolo bylo hodně těžké. Myslím si, že jsem ho tam měl nahuleného dole. Myslím si, že se možná ani nebránil, takže to rozhodčí mohl ukončit, ale to je jedno, dostali jsme se do druhého kola. Mám dlouhé ruce, tak mi bylo řečeno, ať je použiju, což jsem udělal. Poslechl jsem trenéry a takhle to dopadlo,” reagoval Komuenha na své premiérové vítězství.

Úvodní foto via IAF


3 komentáře na “Grznár reaguje na tvrdou prohru! Jak to bude s duelem na Clash of the Stars?”

  1. Pingback: Tak jak to tedy je?! Rafael Xavier reaguje na "lži" naštvaného Vémoly

  2. Pingback: Viktor Pešta se bohužel loučí s PFL sezónou | MMA Shorties

  3. Pingback: Martínek slaví premiérové vítězství v KSW! | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *