Glover Teixeira vysvětluje, proč musí být odveta! Nabízí i zajímavé místo

Jiří Procházka Glover Teixeira

Okamžité odvety nejsou v MMA světě úplně oblíbené, ale rozhodně se najdou případy, kdy jsou na místě. Samozřejmě se o ní dá uvažovat v souvislosti se soubojem Teixeira vs Procházka, který nabídl skvělou a hodně napínavou podívanou, na jejímž konci byl šampion Jiří Procházka. Bývalý vládce divize Glover se právě o takovou okamžitou odvetu hlásí a vysvětluje, proč dává smysl. Dokonce nabízí u zajímavé místo, kde by na ní mohlo dojít.

Šampion Jiří Procházka odhalil svého vysněného soupeře

“Bylo sakra těžké toho kluka udržet na zemi. Je na zemi sakra šikovný. Dal jsem do toho všechno. Buď budu žít s mečem a nebo pod ním umřu. Nebudu se nijak vymlouvat, ale mám za sebou hodně těžké shazování. Ale ani o tom nebudu mluvit, Jiří mě prostě trefil několikrát na tělo a to mi prostě vzdalo vítr z plachet. Abych byl upřímný, tak jsem byl úplně hotový. Co bude dál? Vypadal jsem špatně? Pak bud pokračovat,” reagoval Glover Teixeira přímo v oktagonu na prohru s Jiřím Procházkou.

Následně poslal na sociální sítě jasný vzkaz, “Odveta?”. Samozřejmě označil Jiřího, Danu Whitea a UFC, takže se na to nového šampiona novináři hned zeptali na po-zápasové tiskové konferenci.
 

Nyní se k myšlence vrátil a rozvedl jí. “Po fyzické stránce jsem navzdory té 24 minut trvající bitvě v pořádku. nemám žádné větší zranění,” prozradil Glover Teixeira, který by se prý vůbec nebránil tomu, kdyby se odveta odehrála na Procházkově domácí půdě v České republice. “Proč ne? Původně jsme měli o titul bojovat v Brazílii, ale můžeme o něj bojovat kdekoliv. Já jsem s ním šel do Singapuru. Taky jsem mohl klidně říct, že chci svou první obhajobu v Brazílii, ale nevyšlo to. Rozhodně si však přeju titulovou bitvu a je mi jedno, kde bude a co mě to bude stát. Udělám cokoliv…

Dana White se na to bude muset podívat. Fanoušci si totiž odvetu žádají. Však jsem celý zápas předváděl skvělý výkon a v podstatě jsem ztratil jen jedno kolo. I v tom pátém jsem dominoval. Jiří navíc se svým výkonem není spokojený. Můžeme se do toho pustit znovu. Uvidíme, kdo je nejlepší, protože je mi jasné, že to má pořád v hlavě. Lidé totiž mluví o tom, že kdybych nenaskočil gilotinu, tak bych vyhrál. To se mu asi neposlouchá snadno.
 

Mluví se o tom, že měl jen štěstí, protože jinak souboj prohrával. Já si však nemyslím, že to bylo štěstí. Došel si pro škrcení a věřil mu. Já jsem tomu nevěřil a bohužel jsem udělal chybu. Je však na čase si dát odvetu. Oba se na to pořádně připravíme.”

Jiří Procházka hned několikrát zmínil, že by se rád utkal s Janem Blachowiczem, ale s ohledem na to, jak vyrovnaný zápas to byl, samozřejmě vyhlíží i možnou odvetu s Gloverem Teixeirou. Nyní bude záležet na tom, jak se šampion domluví s vedením organizace.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *