Glover Teixeira jasně předpovídá bitvu Adesanya vs Pereira

Teixeira Adesanya Pereira

Glover Teixeira má před sebou titulovou odvetu s Procházkou, ve které bude chtít odčinit chyby a znovu se tak chopit titulu, ale ještě před tím ho už tento víkend čeká souboj kamaráda, kolegy a svěřence Pereiry, který s rivalem Adesanyou zabojuje o titul šampiona střední váhy. Oba borci už se v minulosti utkali s tím, že vždy uspěl Pereira. Jak dopadne třetí vzájemný střet, tentokrát v MMA? Teixeira má jasno.

Filip Grznár si rýpl do Kotlára, ve kterém se prý hodně spletl

„Nemyslím si, že by zrovna tento zápas došel až na konec a museli tak o ně rozhodovat bodoví rozhodčí,“ řekl Teixeira v rozhovoru pro All Access MMA. „Vidím to asi tak, že Alex zkrátí vzdálenost, vše dobře načasuje, vyvine tlak a půjde si pro výhru. Alex není ten typ bojovníka, který čeká na body. Jasně, klidně to tak může dopadnout, ale jen v případě, že bude Adesanya utíkat. Pokud nebude chtít bojovat a využije svůj pohyb, tak ukončení unikne, ale stejně nevyhraje, protože nebude mít nabodováno. Alex prostě bude tlačit a bude trefovat. Alex ho donutí bojovat a to je problém. Já z vlastní zkušenosti dobře vím, jaké to je s ním bojovat a není to nic příjemného. Když vás trefí, tak jdete k zemi.

Adesanya se možná souboj pokusí přenést na zem. Možná půjde na takedown, ale s tím hodně štěstí, protože na o je Alex připravený. Myslím si spíš, že to bude rvačka v postoji a vidím to tak, že ho Alex porazí, protože vypadá úžasně.“

„Je to silný a hodně atletický borec. Musím říct, že je sakra silný. Nejvíc si na něm cením toho, jak rychle se dokáže učit a posouvat dál. O Alexovi jsem mluvil před několika lety jako o další velké naději, která se prosadí, a podívejte se, kde jsme dnes. Jsem moc rád, že mu mohu pomáhat a být součástí jeho příběhu. Moc se na ten zápas těším, protože se nemohu dočkat momentu, kdy si převezme titul. Chce to hrozně moc. Stejně jako to mám já s mým dalším zápasem,“ chválil Teixeira svého svěřence v nedávném UFC dokumentu.

Jak to celé dopadne se dozvíme už tento víkend na turnaji UFC 281, jehož hlavní karta startuje ve 4 hodiny ráno v novi ze soboty na neděli.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *