Gangster Veselý dál rýpe do Růžičky a představuje svůj odvážný plán

Veselý

To, co původně vypadalo jen jako dočasná přestřelka na sociálních sítích, nakonec přerostlo v oficiální zápas, který bychom měli vidět už na začátku června na turnaji Clash of the Stars 5. Samozřejmě je řeč o souboji Tadeášů, čili duelu Růžička vs Veselý, který slibuje hodně zajímavou podívanou. Je samozřejmě jasné, kdo je favoritem a kdo nejspíš vyhraje v řádu vteřin, ale Veselý se ani přesto nevzdává a naopak kolem sebe trousí sebevědomá vyjádření.

Promotér Ondřej Novotný jasně rozhodl, co už Kotalíkovi nedovolí

„Jemu prostě vadí, že jsem slavnější Tadeáš než on. Sám prohlásil, že ho vytáčí, když lidem na vyhledávačích vyskakuji na tohle jméno já místo něj,“ myslí si Veselý, že na něj Růžička vlastně nějakým způsobem žárlí. Mawar však vysvětloval, že se mu vůbec nelíbí chování, které samozvaný gangster dlouhodobě předvádí, takže mu chce dát patřičnou lekci.

„Růžička sundal Le Syho v tom OKTAGON Undergroundu a teď jde k němu do organizace škemrat o peníze. Představte si, jaká to pro něj bude potupa, až ho sundá největší outsider z celého Clash of the Stars,“ připomněl Veselý souboj Růžička vs Le Sy, který jsme měli možnost sledovat v rámci projektu OKTAGON UDG během pandemie.

Ano, svět bojových sportů už nám nabídl celou řadu překvapení, ale je téměř nemožné, aby se něco takového stalo v souboji Růžička vs Veselý. Mawar je sice znevýhodněn pravidly, ale ani to by na věci nemělo nic měnit.

 

Původně se mluvilo o tom, že Růžička bude moct použít jen jednu ruku, ale nakonec se ukázalo, že budou pravidla jiná. Mawar samozřejmě bude znevýhodněn, protože v „rovném“ souboji by neměl Veselý sebemenší šanci. Nepůjde však o tak velké omezení. Růžička bude moct „jen“ boxovat s tím, že na rukách bude mít velké 20 uncové rukavice. Veselý naopak bude mít malé MMA rukavice a bude moct používat všechny techniky, tedy může i boj přenést na zem. Zápas je navíc vypsán na 3 kola s tím, že první dvě kola mají tři minuty a to třetí je neomezené, takže skončí až ve chvíli, kdy jeden z borců padne.

Samozřejmě se však dá očekávat, že bude hotovo za pár vteřin. Mnozí se dokonce báli, že by mohl Veselý po pár úderech odklepat, ale to se prý nestane, „Hele, co kdybychom si dali pravidlo, že z mojí strany nemůže zápas skončit odklepáním? Beru to jako chlap. Jdu tam udělat zápas. Nebudu jak močka, která to odklepe. Dáme to tedy tak, že nemohu odklepat,“ navrhl sám Veselý, s čímž samozřejmě Mawar nadšeně souhlasil, „Jo, to jsem chtěl mít ve smlouvě a v pravidlech. Jedině souhlasím. Buď chlap a udělej to takhle.“

„I kdybych nevyhrál, tak pro mě bude cíl, že jsem do té klece vlezl a že jsem se neposral. Do přípravy dávám všechno, abych předvedl nějaký sportovní výkon,“ potvrdil také Veselý, že souboj bere hodně vážně a podle toho se na něj i připravuje.

Co na pravidlo říká promotér Le Sy? Není už podobná podmínka za hranou? „Taky tam bude rozhodčí, který je tam od toho, aby Mawara v případě, že bude chtít pokračovat v boji i po signálu, od soupeře odtrhnul. Proto se nebojím, že by to dopadlo nějak špatně. To jsou vždycky takové řeči před zápasem, ale já věřím tomu, že i Mawar se bude pohybovat v rámci našich pravidel a zůstane u sportovního chování,“ reagoval pro iSport.cz promotér.

„Riskantní je to vždycky, jsou to bojové sport, kluci se tam nejdou mazlit, ale samozřejmě vnímáme jednotlivá prohlášení a budeme připravení na to, abychom případné nesprávné chování byli schopni zarazit.“

Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs Riad

 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *