Gábor Boráros stihne před Libercem ještě jeden další zápas

Gábor Boráros

Součástí turnaje OKTAGON 38 byl i boxerský souboj Mikulášek vs Boráros, který nakonec bohužel nedoručil tak atraktivní podívanou, jak se asi původně čekalo. Souboj totiž poznamenal hlavně jeden tvrdý faul, po kterém bylo otázkou, zda zvládne Boráros pokračovat. Ve chvíli, kdy rozhodčí oba borce trhal, totiž Mikulášek vyslal tvrdý úder, který vítězem první řady reality show OKTAGON Výzva evidentně hodně otřásl. Boráros se však dokázal vzpamatovat a duel dobojovat, ale na výhru to samozřejmě nestačilo. Nějakou dobu se sice mluvilo o možné MMA odvětě, ale Borárosovi se nakonec na dubnový Liberec potvrdil jako soupeř Topuz, neboli vítěz německé výzvy. Punisher však před Libercem stihne ještě jeden zápas.

Karlos Vémola vysvětluje, proč bude startovat v Liberci měsíc před odvetou s Kinclem

„Gábor je späť! Na jeseň sme sa dočkali návratu a rýchlej výhry na prvom turnaji FABRIQ, na konci roka box s Mikuláškom v zaplnenej O₂ aréne. Punisher 18 z 19 výhier ukončil pred limitom a v Nitre to nebude chcieť inak.

Veterán Bellatoru a ACB ‚The Messenger‚ sa mal ukázať už na minulom turnaji s Ryšavým. Majiteľ čierneho pásu v BJJ má na konte 7 ukončení na submisiu,“ informovala organizace FABRIQ MMA o souboji Boráros vs Medvedovski, který uvidíme na konci února v Nitře.

Medvedovski má sice opravdu zkušenosti z organizací jako Bellator a nebo ACB, ale poslední roky bohužel působí jen jako bojovník, který si jezdí zazápasit čistě pro peníze, aniž by byl připravený podat jakýkoliv výkon. Z poslední 9 zápasů to má 2-7 (většina proher hned v prvním kole, často i v první minutě) s tím, že jsme ho například mohli vidět v OKTAGONu v souboji s Brichtou.

Jako short notice soupeř by se dal ještě akceptovat, což byl například případ prvního FABRIQ turnaje, kde měl být jedním ze soupeřů pro Ryšavého, což nakonec stejně nedopadlo, ale jinak se pro Gábora objektivně jedná spíše o zahřátí před soubojem v Liberci, který přeci jen představuje zajímavou výzvu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *