Gábor Boráros promluvil o policejním vyšetřování údajného sázkového podvodu

Boráros

Gábor Boráros se nám naposledy představil v boji na turnaji FABRIQ 2, kde v hlavním zápase ve druhém kole ukončil Medvedovskiho. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního, kdyby první kolo nenabídlo tréninkové tempo a kdyby obě přední sázkové kanceláře nezaznamenaly podezřelé aktivity a sázky, které se začaly prošetřovat. Boráros byl tak v souvislosti s možným sázkovým podvodem suspendován ze strany organizací FABRIQ MMA i OKTAGON MMA. Vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva však trvá na tom, že proti němu nejsou vedeny žádné policejní kroky.

UFC prezident Dana White reaguje na souboj Brito vs Elliott! Dopadla smlouva?

„To, co je zajímavé, je to, že… Nevím, jak to pojmout. Bavili jsme se o tom, jak probíhá nějaké vyšetřování. Gábor nám však předložil papír, ve kterém slovenská policie říká, že proti Gáborovi není vedeno žádné vyšetřování, což je velmi zajímavé. Je to informace, kterou vám dávám úplně exkluzivně. Je to i pro nás relativně čerstvá informace.

Musíme se na to zaměřit. Je to oficiální papír. Vznikla kolem toho tedy taková zvláštní debata, že co má tedy Gábor dělat? Vznesl dotaz, což jsme po něm chtěli. Policie ho informovala, že proti němu není nic vedené. Co je to tedy za kauzu? Musíme se na to podívat. Každopádně platí to, co jsme si řekli. Uvidíme,“ prozradil Ondřej Novotný ve svém vysílání, že je situace kolem Gábora zamotanější, než se mohlo na první pohled zdát.




„Všude psali o tom, že na mě přijde policie. Sám jsem si říkal, co jako bude. Co by ode mě chtěli? Co si lidé myslí, že z toho bude? Po celou dobu to však nikdo neřeší. Žádní policajti to neřeší. Nehledali mě, nedostal jsem žádnou poštu a ani jsem nemusel na výslech. Nula. Protože to neexistuje.

Teď máme srpen a stále nikdo nic neřešil, protože ani nemají co řešit. Já jsem to věděl a čekal jsem, že to tak dopadne. Dokonce jsem byl tak zvědavý, že jsem policii sám požádal o informace, abych věděl, co se děje. Musím na výslech nebo cokoliv? Měl jsem však pravdu,“ potvrdil Boráros pro Netky, že mu od policie přišla informace, že proti němu není vedeno vyšetřování, což však aktuálně vůbec nic neznamená a celý případ i nadále běží. 




 

Vyjádření Tipsportu

Nám se nyní podařilo získat vyjádření od sázkové společnosti Tipsport. K situaci kolem Borárose se vyjádřil hlavním bookmaker společnosti Pavol Boško. „Trestní oznámení bylo podáno na neznámého pachatele, podle našich informací stále probíhají úkony trestního řízení a prověřování ze strany slovenské policie. Čekáme na případnou výzvu policie ohledem dalšího postupu a jsme plně součinní. Stále platí, že jakýkoliv zápas Borárose nebo Medvedovskiho se v nabídce sázkové kanceláře Tipsport neobjeví.“




1 komentář na “Gábor Boráros promluvil o policejním vyšetřování údajného sázkového podvodu”

  1. Není to žádná exkluzivní informace. Policie SR toto vyjádření vydala už před několika měsíci. Proti Gáborovi není vedené policejní vyšetřování, protože MMA není na slovensku zapsané jako sport ve sportovním svazu – FabriQ a zápasníci jsou tedy vlastně 100% soukromá záležitost a můžou si dělat co chtějí, klidně i podvádět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *