Francis Ngannou nadšeně kývl! Uvidíme tedy mega bitvu?

Ngannou

Jak asi všichni víte, Francis Ngannou už nějakou dobu není šampionem těžké váhy a dokonce ani zápasníkem UFC. Navzdory dlouhým jednáním se totiž s vedením nedomluvil na prodloužení smlouvy, takže je nyní volným zápasníkem. Samozřejmě se tedy nyní čeká, jakým směrem se rodák z Kamerunu vydá, protože se mu na stole jistě kupí všemožné nabídky. Jedna z nich však přeci jen vyčnívala. Ozval se totiž Tyson Fury, který nabídl souboj podle speciálních pravidel.

Vašek Sivák se bohužel v titulovém souboji s ruským šampionem Nabatim nepředstaví

„Francisi, doslechl jsem se, že už nejsi UFC šampion a že ti skončil kontrakt. Chtěl by sis tedy nyní vydělat nějaké pořádné peníze? Balík peněz? Tak pojď a můžeme se spolu potkat. Uděláme mega zápas o to, kdo je nejzlejší borec na této planetě. Navíc navrhuji pár změn, abychom to trochu okořenili. Dáme si to v malých 4 uncových MMA rukavicích podle boxerských pravidel. Navíc by bylo super, kdybychom měli nějakého drsného rozhodčího, jako je například Mike Tyson. Pokud Usyk nepodepíše kontrakt a na zápas s ním nedojde, tak si to spolu klidně dáme,“ vzkázal Tyson Fury, který tedy navrhl, že by se oba borci mohli utkat podle boxerských pravidel, ale s malými rukavicemi.

Co na to Francis? „Malé rukavice? Beru. Klec? Beru. Mike Tyson jako rozhodčí? Beru. Boxerská pravidla? beru. Co dál?“ reagoval Francis Ngannou, který pohotově přijal všechny podmínky, které Fury načrtl.

Znamená to tedy, že se souboje dočkáme? To zatím asi ne. Vše se totiž bude teprve řešit. Fanoušci i ostatní bojovníci navíc upozorňují na to, že Francis proti Furymu v podstatě nemá šanci. Ano, v rukách má doslova atomové bomby, ale ty musí v první řadě trefit cíl, což bude hodně složité.

„Je mi jasné, že na mě bude Francis tlačit, protože je to velký chlap. Rozhodně má ránu. Však má podle měření však největší bombu na světě. Klidně se s ním však utkám. Podle mě totiž nemůže mít větší bombu, než měl Wilder a to jsem ustál,“ věří Fury, že ani rána od Francise by ho nedostala do problémů.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *