Francis Ngannou má za to, že na něj UFC nalíčilo past

Francis Ngannou
Nedávno jsme vás informovali o zvláštní situaci ke které došlo v zákulisí turnaje UFC 268. Objevilo se totiž video, na kterém jde šampion těžké váhy Francis Ngannou chodbou, kde míjí svého dalšího soupeře a bývalého tréninkového partnera Ciryla Ganeho, který stojí u zdi se svým týmem. Žádné projevy náklonosti se s ohledem na blížící se zápas asi čekat nedaly, ale Francis překvapil, že si postávající dvojice vůbec nevšímal a kompletně jí ignoroval. Nyní Francis vysvětlil, proč to udělal a proč si myslí, že na něj UFC nalíčilo past.
Brno? Baba Jaga Mikulášek se hodně zlobí

“Kdyby tam stál jen Gane, tak ho pozdravím, ale byl tam i trenér Lopez. Toho bych nepozdravil a byl by z toho problém, takže jsem si jich prostě nevšímal,” vysvětlil Ngannou. Ten je ze strany Lopeze terčem ostré kritiky, protože si prý dostatečně neváží toho, co mu trenér dal. Údajně ho přitom vytáhl z ulice a postupně ho dovedl až do UFC, kde se stal šampionem.

“Na něco takového vedení UFC přesně čekalo. Však čekali na to, až tou chodbou projdu. Nejde o to, že by chtěli příběh a zlou krev, ale oni ten příběh rovnou vytvořili. UFC zaměstnankyně mě společně s manažerem vedla na místa, kde jsme měli sedět. Najednou jí však někdo něco řekl skrze vysílačku a ona, že musíme jít jinudy a ať jí následujeme. To přeci nemůže být náhoda.
Takhle se to přesně stalo. Když se podíváte na to video, tak můžete vidět, že člověk, který to video natáčel, už doslova čekal, až vyjdu zpoza rohu. Počkal si a hned na mě přiblížil záběr. Byla to jako scéna z nějakého filmu,” podezřívá Francis UFC z toho, že celu situaci vlastně připravilo, což zní poměrně pravděpodobně.

Tak či tak šlo o hodně zajímavé video, které nyní poslouží jako ochutnávka pro souboj, na který dojde na prvním číslovaném turnaji roku 2022.


1 komentář na “Francis Ngannou má za to, že na něj UFC nalíčilo past”

  1. Pingback: Vašek Mikulášek po pádu ze schodů reaguje na kritiku a pochybnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *