“Filípku, ty močko!” vyřvává Psychopat Bejr na Filipa Grznára

Filip Grznár Psychopat Bejr
Na konci minulého roku se v pražském klubu Duplex konala tisková konference nově vznikající organizace Clash of the Stars, která po vzoru například polské organizace Fame nabízí zápasy YouTuberů, influencerů, TikTokerů a dalších známých tváří. Na akci se však představil i Filip Grznár, který se na první akci, kterou jsme dostali v lednu, utkal s Psycho Michalem. Právě Filipovi se však původně domlouval hodně zajímavý soupeř Aleš Bejr, který je známý skrze YouTube, kde mapuje život bezdomovců, ale také skrze souboj se Pstruhem, který prohrál kvůli nedovolenému píchání do očí. Duel na první pokus nedopadl a stejně tomu bylo i podruhé. Nyní to však vypadá, že bychom se duelu mohli konečně dočkat.
Vémola prozradil, kolik má na účtu a kdy naposledy brečel

“Byl tam Psychopat Bejr. To byla vlastně vaše první nabídka, že půjde s Bejrem, což mě tedy naprosto uchvátilo. To jsem prostě chtěl takový zápas. Mrzí mě, že to nevyšlo. Mrzí mě, že se Bejr posral. Na druhou stranu to chápu, jestli netrénoval a obzvlášť, jestli viděl můj poslední zápas, tak se nedivím, že se posral. Fakt mě to mrzí, protože toho člověka jsem chtěl,” vysvětlil Filip Grznár v pořadu B4THECLASH, že se na první Clash of the Stars turnaj domlouval duel Grznár vs Bejr, ale nedopadlo to. Bohužel to nevyšlo ani na druhý pokus, kdy organizace chystá druhou akci, na kterou dojde 25.6. na pražské Královce.

“Aleši, nedrbej se na pleši,” vzkázal Filip Grznár na poslední tiskové konferenci a reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Urban legenda Bejr totiž nabídl video, ve kterém tiskovou konferenci sleduje a následně doslova rozmlátí televizi a přímo v ringu předvede část svých schopností. To snad ani nejde popsat, to je třeba vidět.

 

Tím však celý příběh neskončil. Dnes Aleš Bejr sdílel video, na kterém se osobně setkává s vedením organizace, takže to vypadá tak, že bychom se mohli konečně dočkat souboje Grznár vs Bejr. “Takže se těš, Filípku, ty močko,” křičí Bejr na videu. Snad se brzy dozvíme více.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *