Filip Grznár se ostře opřel do Diega Kotlára a slíbil mu, co přijde, až se potkají

Grznár

Součástí turnaje Clash of the Stars 5, který nás čeká v první polovině června, bude i souboj Benda vs Kotlár. Nejde však o odvetu souboje, který skončil tvrdou ranou a škrcením, které rozhodčí špatně vyhodnotil, ale o nový zápas. Benda, který má za sebou souboje s Roubíčkem a Kotlárem, jde totiž do bitvy s Diegem Kotlárem, se kterým je to hodně osobní. Zavalitý borec, který byl téměř 10 let ve výkonu trestu, totiž dlouhodobě uráží Bendovu rodinu a neustále se ohání tím, že je Benda rasista, k čemuž se pohotově vyjádřil i Filip Grznár.

Organizace OKTAGON MMA bohužel přichází o skvělého šampiona

„Budeme si povídat s Bendíkem. Probereme ty nesmysly, které o mně povídá, všechny ty lži a veškeré rasistické útoky. Máte se na co těšit,“ lákal Diego Kotlár na další díl pořadu B4THECLASH, ve kterém se spolu potkali právě Kotlár a Benda.

Rozhovory většinou vede promotér Tomáš Le Sy, ale tentokrát měl jen minimum práce, protože se oba rivalové pořádně rozjeli. Benda chtěl totiž jasně demonstrovat, jak si Kotlár neustále vymýšlí a jak lže, což se mu povedlo. Diego naopak místo argumentů nabídl jen urážky a obvinění, která však nedokázal ničím podložit.

„S tím rasismem jdi do kun*y, ty zmr*e, nebo máš problém se mnou. Nikdo se k tobě rasisticky nechová, ty prase, takže drž pi*u. Potkáme se na turnaji a příjemné to nebude, to si pamatuj,“ ozval se v komentářích i Filip Grznár, kterému evidentně došly nervy.

Uvidíme tedy, zda se nám nerýsuje možný souboj Grznár vs Kotlár. V první řadě je však třeba počkat na to, jak dopadne duel Benda vs Kotlár, který bude speciální v tom, že se budou moct i lokty a kolena, na čemž se oba borci shodli.

  

Diego věří, že se dostane do OKTAGONu

„Jako kluk jsem měl nějaký respekt, nikdo mi nestačil. Nechci o tom příliš mluvit, protože to tehdy bylo zakázaný, ale chodil jsem se rvát po garážích, ale to bylo za prachy,“ líčil Kotlár pro topfight.

„Pral jsem se s Ukrajincema, Turkama, Bulharama, se Slovákama a dál. To byly jiné zápasy. To nebyly takové zápasy, že jste tam dostali jednu, tekla vám krev a šli jste domů. Tam musel ležet frajer a musel bejt mrtvej. A tohle udělám Bendovi.“

Kotlár, který má kolem 150 Kg, je společně s Tadeášem Veselým, kterého čeká bitva s Růžičkou, největším outsiderem karty. Diego však slibuje, že doručí výhru, „Já vám říkám, že trénovat na Bendu je fakt škoda. Jak mu ji střelím ve sto sedmdesáti kilogramech, tak musí bejt mrtvej. Říkám vám to narovinu, Benda pro mě není soupeř, na něho já fakt trénovat nemusím. Do Prahy jdu jen proto, abych vypiloval kondičku. Teď se postavím proti Bendíkovi, toho sestřelím a potom půjdu do OKTAGONu. Rozjel jsem hlavně kondiční tréninky, ale Clashem to určitě neskončí. Karlos Benda pro mě není soupeř, tomu zlomím sanici a z klece ho odnesou na nosítkách. Má levá ruka smrdí nemocnicí, pravá rovnou krchovem. Jdu si pro vítězství a pak půjdu do OKTAGONu.“

 

Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs Riad 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *