Filip Grznár reaguje na výzvu od urban legendy security Kotlára

Filip Grznár Kotlár
Kolem Filipa Grznára je v poslední době hodně rušno. Během jednoho červnového týdne totiž stihl hned dva zápasy, ze kterých si odnesl bilanci 1:1, a následně se mu začala rýsovat další bitva. Přímo v kleci na něj totiž zaútočil Aleš Bejr, takže se hned začalo mluvit o společném souboji, který se prý už nějakou dobu domlouvá, ale kde je bohužel problém ohledně pravidel, na kterých se borci borci bohužel neshodli, takže ze souboje sešlo. Grznárovi se však přihlásil další zajímavý soupeř Kotlár, kterému teď Filip odpověděl.
Šampion Jiří Procházka zúžil výběr vyzyvatele na dvě jména?

“Tak, chci tady zareagovat na výzvu od pana Kotlára, protože mi to všichni jak dementi posíláte. Mě to nezajímá. Přátelé, za dva roky, nebo skoro za tři, mu bude 40. Já nemůžu a odmítám zápasit s kýmkoliv, kdo má úplně stejné IQ. To prostě nejde. Co se týče Romů, nebo jak já říkám cigánů, bez urážky, prostě se to tak říká, tak je to pořád dokola jako perpetuum mobile. Jednoho porazíš, další tě vyzve a pořád dokola. Tímto to ukončuji, nebudu zápasit s žádným cigánem, nejde to prostě, protože se to pořád otáčí proti mně. Kotlára odmítám. Jde o to, že on si vůbec nedokáže představit, jaké by to bylo v profi zápase a já mu nechci zkazit radost ze života. To prostě nejde. Toť moje vyjádření,” reagoval Filip Grznár na výzvu.

Bohužel to tedy vypadá tak, že neuvidíme souboj Grznár vs Bejr a ani Grznár vs Kotlár. Místo Filipa se však o slovo přihlásili Benda a Budík, takže se dá očekávat, že známého ochrankáře přeci jen na nějaké Clash of the Stars akci uvidíme.
 

“Ahoj. Zdravím všechny své známé. Prosím vás, je tady někdo, kdo může pomoct a zařídí zápas s tímhle tím šaškem? Doufám že mou výzvu přijme. Myslím to vážně. Filip Grznár opravdu potřebuje už od někoho pořádně dostat. Čáwo Dinamik to nedokázal, ale já jsem tady a jsem připraven mu dát od srdce to, co on potřebuje, tak prosím, ozvěte se. Díky,” požádal na svém FB profilu o pomoc Jaroslav Kotlár, který je v urban komunitě známý jako ochrankář z Kotlár Security.

Aby Kotlár dokázal, že to se soubojem myslí opravdu vážně, tak rovnou natočil i video, ve kterém potvrzuje, že o souboj hodně stojí.
 

Duel Grznár vs Bejr je bohužel zrušený

“…Přijel Le Sy, který to dojednává. Pak se do toho ještě zapojoval ten píčusek Speakříček, nebo jak se jmenuje jen kryplíček vychcíplej. Dobře, my to bereme, ok. Všichni jsme se domluvili, domluvili jsme se na zápase a jasných daných pravidlech. Teď sem přijedou, telefonuje se, hodinový telefonáty s Filípkem. Budeme klečet na kolenou a on ve finále řekne ty svá pravidla, která si řekl. Asi takhle,” rozpovídal se Bejr na svém videu o jednání s Filipem Grznárem a Clash of the Stars, načež roztrhl triko, které dostal, a poté, co ho zahodil, na něj ještě naplival.

“Taková sračkoidní hovna si zkoušejte na nějakého kašpárka z páté třídy a ne na mě, ty píčo vole. Uvědomte si, že jsme se na něčem domluvili. Ty Filípku, vy si tady všichni hrajete dohromady. Vy si tady všichni podáváte ruce, tleskáte si a plácáte se ramenou. Vy jste všichni jedna parta totálních sračkoidních hoven, vole. Já vás mám u prdele. Vaše hovna a vaše sračkoidní pravidla, která jste si vymysleli, si strčte do řiti, ty vole. Až přijdete s těmi pravidly, která jsme si domluvili, tak se o tom můžeme bavit. Ve finále je rozhodnutí takové, že na vás z vysoka kálím. Dělejte si svojí politiku, dělejte si vaše Clash of the Stars polštářové bitky. Mě z toho vynechte, já na vás seru.”

“Tak nakonec z toho vycouval,” potvrdil pak Aleš Bejr pro MMA Shorties s tím, že je škoda, že se bohužel zúčastněné strany nedomluvily na pravidlech. O souboj Grznár vs Bejr jsme tak nejspíš přišli, protože to vypadá tak, že ani jedna strana neustoupí a nevyjde té druhé vstříc. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *