Fenomén Paddy Pimblett nabídl zajímavý seznam jeho oblíbených věcí

Paddy Pimblett

Už tuto sobotu nás čeká turnaj UFC 282, kterému měla původně vévodit titulová odveta Procházka vs Teixeira 2, ale na tu nakonec bohužel nedojde. I přesto však UFC nabídne atraktivní kartu, které vévodí titulový duel Blachowicz vs Ankalaev a hlavní před-zápas Pimblett vs Gordon. Právě Paddy, který už v lize mistrů nasbíral 3 výhry v řadě, přitahuje hodně pozornosti v oktagonu i mimo něj. Nyní navíc nabídl zajímavý seznam svých oblíbených věcí.

Cože?! Diaz jako náhrada pro Kincla? Nakonec však má OKTAGON hořkou zprávu

Oblíbené jídlo: Mám tak rád jídlo, že prostě nedokážu vybrat jedno nejoblíbenější

Oblíbené pití: Cherry kola

Oblíbená barva: Červená

Oblíbený film: Město Bohů, Kmotr 1 a 2, Mafiáni, Tenkrát v Americe, Přelet na kukaččím hnízdem, Temný rytíř, Nedotknutelní, Dokonalý trik

Oblíbená show v TV: Hra o trůny, The Wire, Rodina Sopránů

Oblíbená hra: Football manager, Call of Duty: Modern Warfare 2

Oblíbený song: This Place – Jamie Webster

Oblíbený muzikant: Jamie Webster

Oblíbené místo na dovolenou: San Diego, Thajsko

Oblíbené zvíře: Pes, opice

Oblíbený bojovník: Big Nog (Antonio Rodrigo Nogueira)

Oblíbený sportovec: Steven Gerrard, Roger Federer

Oblíbený zápas napříč bojovými sporty: Clay Guida vs Diego Sanchez

Oblíbené KO: Molly McCann a její loket z otočky

Oblíbený zápas: Vlastní zápas se Stephenem Martinem

Oblíbený sport kromě MMA: Fotbal

Oblíbená submise: Flying triangle

Oblíbené hobby: Konzumace jídla

Oblíbené motto: „Není důvod být nervozní, když víš, že vyhraješ.“
 

Pimblett se přestřeluje s Paulem

„Chudák Paddy Pimblett. Člověče, opravdu jsem tě chtěl mít rád, opravdu jsem tě chtěl mít rád. Máš v sobě něco roztomilého, chlape. Ale pak přijdeš a řekneš, že můj zápas s Andersonem Silvou byl zmanipulovaný.

Je mi už z toho věčného vysvětlování a popírání konspirací zle. Je to ubohé a hloupé. Znevažuješ tím jen GOATa svého vlastního sportu. Říkáte, že Anderson Silva je zločinec? Říkáte, že je podvodník? Říkáte, že Viacom, jedna z největších mediálních společností na světě, dělá kriminální věci? To je totiž přesně to, co tím všichni říkáte. Je to hloupé a ubohé.
   

Mám však pro tebe návrh: Protože bys nechtěl zmanipulovat zápas, že jo, tak si dáme sparing. Poleť do Portorika, seženeme ti soukromé letadlo a můžeme si dát pět tříminutových kol boxu. Když vyhraješ, dám ti milion dolarů, což je částka, kterou si zasloužíš, Paddy. Ty to víš, ale UFC ti to nezaplatí. Zasloužíš si víc.

Ale jestli vyhraju já, musíš se přidat ke Spojené asociaci bojovníků (UFA) a pomoct mi podepsat smlouvu se všemi bojovníky ve Velké Británii. Takže pojďme na sparing,“ nabídl Jake Paul, který se právě se zmiňovaným Silvou dohodl, že pokud Pavouk prohraje, tak se zapojí do jeho nově vznikající asociace, jejímž cílem je hájit zájmy bojovníků a bojovnic napříč bojovými sporty tak, aby byly zajištěny lepší výplaty a dlouhodobá zdravotní péče.

„Výzva přijata,“ odpověděl Pimblett. „Ale příští sobotu do Portorika nepojedu. Jestli chceš dát sparing, tak přijeď příští týden do PI (UFC Performance Institute). Jak říkám, v sobotu zápasím, v neděli si dám pohodu a v pondělí tě zmlátím. Ber nebo nech být.“
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *