Favorit Glismann se chlubí formou a chválí organizaci OKTAGON MMA

Glismann

Úplně původně byli hlavními favority milionového projektu Tipsport Gamechanger David Kozma a hlavně John Hathaway. Druhý jmenovaný je totiž zkušený UFC veterán, který si sice musel dát ze zdravotních důvodů 8 let pauzu, ale následně v OKTAGONu navázal na své skvělé výkony. Těsně před prvním kolem se však zranil, takže roli jednoho z hlavních favoritů převzal šikovný Glismann, který si v prvním kole poradil s náhradníkem Kalašnikem, který zaskakoval za s váhou bojujícího Gogoladzeho.

Jiří Procházka má na velkolepou odvetu Kincl vs Vémola 2 jasný názor

„Ano, je to tak, vidím se jako jeden z bojovníků, kteří mohou vyhrát Tipsport Gamechanger. Vím, že mohu porazit kohokoli, takže bookmakeři se nemýlí,“ souhlasil Glismann pro Fight Club News s názorem, že je jedním z hlavních favoritů.

Louis si tedy evidentně hodně věří, což se odrazilo i na jeho přípravě, „Nikdy jsem se před zápasem necítil lépe. Jsem v nejlepší fyzické kondici, v jaké jsem kdy byl. Mé dovednosti a načasování jsou lepší a přesnější než v minulosti. Jsem opravdu ve špičkové formě. Můj tréninkový kemp byl perfektní. Bylo dobré, že jsme hned po předchozím zápase znali termín další bitvy. Nic zásadního se nezměnilo, kromě toho, že jsem soustředěnější než kdy jindy.“

Glismann se v posledním zápase představil v Ostravě s tím, že nyní ho čeká pražská O2 Aréna, která je pověstná svou atmosférou, „Atmosféra v OKTAGON MMA je opravdu výjimečná. Fanoušci jsou úžasní, žádná jiná organizace nedokáže vyprodat tak velké haly. Je vidět, že fanoušci si MMA užívají a rozumí mu. A finanční odměny? Ty jsou pro bojovníky pravděpodobně nejvyšší v Evropě. Myslím, že jsem přestupem do OKTAGONu udělal dobrý krok.“

OKTAGON 43: Startovka

Kincl vs Vémola 2

Kozma vs Lohoré

Glismann vs Van Suijdam

Etebar vs Gogoladze

Pukač vs Brož

Legierski vs Kuzník

Bryczek vs Chadwick

Melillo vs Mazúch

Daněk vs Brajshori

Toledo vs Doussis

Vila vs Thinghaugen

Turnaj, který se odehraje v pražské O2 Aréně, je možné sledovat skrze PPV organizace a nebo prostřednictvím Tipsport TV.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *