Fapšo dorazí na tanku! Jakou výzvu musí splnit?

Jednou ze dvou hlavních hvězd turnaje RFA 12 v Považské Bystrici je vedle Milana Ďatelinka Sebastián „Tank“ Fapšo.  Tamní bojovník tentokrát vzal svoji roli příliš vážně a vyzval promotéra RFA Borise Marhanského, aby mu na 9. září sehnal jeden z obrněných tanků. Jaká byla odpovědět Marhanského?

Vašek Sivák vs Tadeáš Růžička? RFA promotér reaguje na možný mega zápas

Před dvěma týdny proběhl boxerský zápas mezi youtuberem Jakem Paulem a jedním z nejpopulárnějších bojovníků UFC vůbec – Natem Diazem. Duel měl náznaky exhibice, čemuž odpovídaly i vstupy do ringu. Jake Paul to vzal ve velkém stylu a dostal do haly se nechal přivést na obrněném tanku. 

Tento nástup motivoval Sebastiana Fapša, aby něco podobného předvedl před domácím publikem v Považské Bystrici. „Teď natáčím pro Borise a RFA. Jak dobře víte, před dvěma dny jsem byl na soustředění a bavil jsem se tam s klukama, že když může mít tank na nástupu Jake Paul, proč bych ho nemohl mít já. Tohle je výzva pro Borise a RFA, abyste sehnali tank,“ uvedl Fapšo ve svém příběhu na Instagramu.Marhanský se k výzvě postavil čelem a obrněný tank skutečně sehnal. „Tak Sebastiane, já jsem přijal tvoji výzvu. Tank je připravený na 8.9. na veřejné vážení k turnaji v Povážské Bystrici. A já nyní dávám výzvu tobě. Ty mi musíš slíbit, že se do konce příštího roku představíš u nás v RFA i v MMA. Pokud tuto výzvu přijímáš, tak 8.9. je tento tank připravený.“ řekl promotér Boris Marhanský na instagramovém účtu organizace RFA.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený RFA (@realfight.arena)

Fapšo měl velkou příležitost splnit si svůj klukovský sen a navíc povýšit svou přezdívku na ještě vyšší úroveň. Marhanského podmínku proto nebylo těžké přijmout. „Tak, Boris. Moju výzvu si prijal, zohnal si tank a odpadol som. Ja prijímam tvoju výzvu. V roku 2024 sa predstavím pod pravidlami MMA. Bude to zabíjačka,“ doplnil pro RFA skvěle naladěný Fapšo.

RFA 12 – Fight card:

Radovan Vuković  vs.  Sebastian Fapšo 179 lbs

Ivan Vladimir  vs.  Milan Ďatelinka 185 lbs

Adam Neupauer  vs.  Dominik Toporcer 135 lbs

Ykos Ibragimov  vs.  Marek Kvasnica 155 lbs

Michal Glos  vs.  David Hošek 185 lbs

Erkan Murat  vs.  Matej Lezzani 155 lbs

Roland Szolnoki  vs.  Adam Jakubík 170 lbs

Lukáš Piffko  vs.  Adrian Bartl 179 lbs

Marek Luštiak  vs.  Kristian Nguyen 145 lbs

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *