Fanynka chtěla vniknout do UFC oktagonu, ale tvrdě narazila

UFC
 

V souvislosti s posledním OKTAGON turnajem na Štvanici se hodně řešila kauza, kdy se jeden z hostů dostal do sporu s Karlosem Vémolou, Ivem Rittigem a dalšími a dokonce se i podíval přímo do oktagonu, kde notnou chvíli stál vedle spolu-majitele Nerudy. Právě na základě této příhody OKTAGON zpřísnil opatření a zabezpečené v oktagonu i kolem něj. UFC se samozřejmě určitě v minulosti s podobnými problémy potýkalo, takže má podobné věci skvěle podchycené, což se ukázalo na posledním turnaji UFC 274.
Vémola prozradil, kolik má na účtu a kdy naposledy brečel

Evidentně přiopilá fanynka totiž přeskočila zábranu a rozběhla se k oktagonu. Pohotově vyběhla schůdky a už už vyhlížela, jak se dostane přímo na bojiště. Pohotová ochranka jí v tom však zabránila a jedním rychlým výpadem jí poslala k zemi. Moment shodou okolností zachytil náš Marcel, který původně zabíral Henryho Cejuda, ale poté si všiml dívky, které se žene k oktagonu a následně letí vzduchem.

 
 

Zákrok mohl na první pohled vypadat hodně chladnokrevně, ale fanynka neměla v prostoru co dělat. Ochranka navíc nemohla vědět, zda není nějak ozbrojená, takže možná může být ještě ráda, že se jen trochu proletěla a potloukla. Navíc ze země rychle vstala a poté se šla radši posadit bokem.

UFC prostor oktagonu přísně hlídá, aby nedošlo k nějakému problému, jaký jsme viděli například v Bellatoru, kde do klece vtrhl Conor McGregor a byla z toho pěkná strkanice. UFC pak řešilo opačný problém, kdy se Khabib po výhře nad Conorem vrhl na McGregorův roh, z čehož byla také hodně ošklivá mela, do které se postupně zapojily oba týmy.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *