Fantasy League uzavírá sezónu a nabídne velkou novinku!

Nová sezóna MMA Shorties Fantasy – MMA Shorties League se rozběhla počínaje turnajem UFC 279 a ukončení této sezóny bylo původně naplánováno na turnaj UFC 286. Vzhledem k tomu, že se nám podařilo přilákat nového sponzora a sehnat další ceny, jsme se rozhodli uzavřít sezónu už nyní v listopadu. Samozřejmě první desítku odměníme, ale trošku jinými cenami. Na co se fanoušci a hráči MMA Shorties League můžou těšit?

Zapojte se do MMA Shorties Fantasy League 

Vašek Sivák vysvětluje, na čem stojí případný souboj s Losenem Keitou

Hlavní cena

Vzhledem k tomu, že se nám podařilo sehnat více cen do Fantasy ligy a hlavně jednu opravdu velkou, tak uzavřeme sezónu nyní na konci listopadu (30.11.). Poslední body je tedy možné získat na pátečním turnaji PFL. Bodování se tedy rozjede znovu od prvního prosince. A co je tedy to novinkou, kvůli které rozjíždíme novou sezónu? Od začátku jsme přemýšleli, co dát vítězi, aby měl opravdu plnohodnotnou cenu, která by měla nějakou váhu. A protože nás oslovilo hodinářství Krumphanzl, tak pro vítěze máme nádherné hodinky z limitované edice zápasníka UFC Davida Dvořáka od firmy Bergsmith, za což hodinářství Krumphanzl opravdu mockrát děkujeme.  

Hodinářství Krumphanzl je malé rodinné hodinářství s dlouholetou tradici v pražských Modřanech. Poskytují kompletní servis okolo hodinek za rozumné ceny. V provozovně je možné zakoupit či objednat hodinky Bergsmith. Kamennou prodejnu naleznete na Praze 4 v Modřanech na Sofijském náměstí v pasáži Sofia. 

  

Tipér měsíce

Další možnost, jak vyhrát zajímavé ceny, je zapojit se do tipování a mít nejvíce bodů za měsíc. Jelikož máme nově tabulku i po měsících, tak vyhlašujeme novou pravidelnou soutěž Tipér měsíce, která ponese název značky našeho partnera PitBull West Coast, která vyrábí značkové oblečení a podporuje špičkové sportovce v řadě zemí a je partnerem prestižní evropské MMA organizace KSW, MMAsters League, Babilon a mnoha dalších. Kamennou prodejnu naleznete na adrese: Brněnská 24, Svitavy 56802. Jeden výherce obdrží každý měsíc voucher v hodnotě 1 000,- na nákup věcí od značky PitBull West Coast, které tímto také děkujeme za spolupráci. 

V průběhu sezóny se budeme i nadále snažit zvyšovat úroveň celého webu a přinášet zajímavá zlepšení. Připomeňme si, s jakými galavečery se můžete ve fantasy lize setkat. Určitě to budou turnaje UFC, OKTAGON, RFA, KSW. Ale zaměříme se také na větší turnaje organizací Bellator a PFL. Tudíž budete muset ve svých znalostech ukázat velký přehled. Ten Vám později zajistí umístění v TOP 10 nebo Tipéra měsíce. 

Vítězové a ceny

První desítka se může těšit na věcné ceny jako jsou trička, kšiltovky, pásky, klíčenky, ledvinky od značky Pitbull West Coast UFC kartičky od Kartičkárna.cz včetně podepsané kartičky od Jiřího Procházky a další věci spojené s MMA. Tipér měsíce obdrží voucher 1000,- na nákup od PitBull West Coast. Celkový vítěz se pak může těšit na na výše zmíněné hodinky od hodinářství Krumphanzl. Do Fantasy se zapojíte ZDE.

Připomenutí bodování

Za uhodnutí vítěze zápasu dostává tipující 1 bod. Pokud trefí vítěze, tak se následně posuzuje tip na způsob ukončení, za který lze získat 3 body. Pokud tipující uhodne vítěze i způsob ukončení, tak se posuzuje i tip na kolo, za který je možné získat 5 bodů. Za “dokonalý” tip, tedy uhodnutí vítěze, způsobu ukončení i kola, lze maximálně získat 9 bodů. V případě, že tipující označí, že zápas skončí na body, může získat maximálně 4 body za vítěze a způsob ukončení, protože kolo se logicky neposuzuje.

Pro tipující jsou zároveň připraveny i dva druhy bonusů. Bonus 1 ve formě 5 bodů a stříbrného štítu na profilu dostane ten tipující, který uhodne všechny vítěze daného turnaje. Bonus 2 ve formě 10 bodů a zlatého štítu na profilu dostane ten tipující, který uhodne všechny vítěze i způsoby ukončení.

Záporné body za špatné tipy se neudělují. Takže platí, že čím více natipujete, tím více můžete případně získat bodů.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *