Fantastické zápasy na turnaji OKTAGON UDG! Co všechno nabídne?

OKTAGON MMA

O turnaji OKTAGON UDG, který nás čeká 21.5. v pražské O2 aréně, se doposud mluvilo hlavně v souvislosti s boxerským soubojem Vémola vs Marpo a duelem Magard vs Sivák. Dnes organizace odhalila další zajímavé zápasy, která nás v květnu na turnaji v O2 aréně.

Sivák reaguje na výhružky sebevědomého Magarda

Dnes se konala velká tisková konference OKTAGON TIME, kde jsme se dozvěděli velké novinky, ale také byly odhaleny nové zápasy, které nás čekají na galavečeru OKTAGON Underground, který se uskuteční už 21. května v pražské O2 aréně. Velkým překvapením, je jistě nově ohlášený souboj mezi Ronym Paradeiserem a slovenskou postojářskou legendou Vladem Moravčíkem. Dalším zajímavým duelem, který nás na této nabité kartě čeká, bude souboj Lucie Pudilové s Lucií Sedláčkovou. Co dále nás na galavečeru čeká? 

OKTAGON Underground – Fight Card:

Vémola vs Marpo

Petrášek vs Krištofič

Borároš vs TBA

Sivák vs Magard

Kotalík vs Mikulášek

Paradeiser vs Moravčík

Apollo vs Mazuch

Lengál vs Krčmář

Pudilová vs Sedláčková

Na galavečeru by se měl představit také slovenský divočák Vlasto Čepo, který byl zveřejněn na jedné z turnajových grafik k turnaji. Jeho angažmá by tak dávalo jasný smysl. Odpovídalo by tomu i Vlastovo po-zápasové vyjádření, ve kterém mluvil o plánu, který zatím nemůže veřejně sdělit. “V první řadě si teď musím dát chvíli pauzu, oddechnout si a dát se pořádně dohromady. Za nějakých 10 měsíců jsem měl 5 zápasů, takže je moje tělo úplně rozebrané. Mám v hlavě trochu jiný plán. Nebude to na Štvanici, ale Ondrovi Novotnému už jsem naznačil, tak doufám, že se s ním půjde nějak dohodnout. Je to pro mě totiž dost důležité,” naznačoval Čepo.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *