Fajn chlápek? Rakic upřímně promluvil o Procházkovi

Aleksandar Rakic Jiří Procházka
Aleksandar Rakic není na domácí MMA scéně zrovna oblíbená postava. Minulý rok, když dostal nabídku na zápas s Procházkou, totiž odmítl s tím, že cílí jen na soupeře před sebou. Nyní však trvá na souboji s Procházkou, který by mohl argumentovat úplně stejně. Rakic našeho borce v posledních měsících vyzýval hned několikrát a různě se mu snažil dostat pod kůži. Jiří však udělal to nejlepší, co mohl, tedy v podstatě nereagoval a jen zdůraznil, že je blízko titulové šanci, takže jí dá samozřejmě přednost. Rakic nyní po delší době kývl na rozhovor s českými médii, kdy se snažil vysvětlit, jak to s Procházkou vlastně má.
Rozhodčí Touš reaguje na obvinění od naštvaného Puetze

“Je fajn, že s vámi a českou komunitou mohu mluvit. Je to poprvé, takže se mohu lidem představit. Hodně lidí si o mně neudělalo dobrý obrázek. Doufám, že Jiří Procházka bude mým příštím soupeřem. Párkrát jsem ho už vyzýval. Myslím, že tenhle zápas pro mě i pro něj dává největší smysl. Zjistím, kdo vyhraje tenhle souboj o vyzyvatele a bude bojovat s vítězem zápasu Blachowicz vs Teixeira. Tenhle duel dává největší smysl, nic víc. Nic proti Jiřímu nemám.
Je to dobrý bojovník, dělá dobré zápasy. Jeho poslední výkon proti Dominicku Reyesovi byl skvělý. Stejně tak proti Volkanu Oezdemirovi a v předešlých zápasech v RIZINu. Když se Jiří dostal na radar mně a týmu, samozřejmě jsme sledovali všechny jeho duely. Studovali jsme ho, protože dříve nebo později se utkáme. Znám ho opravdu dobře, co se týče zápasnické stránky. Osobně ho neznám. Vypadá jako fajn chlápek, je soustředěný. Nic osobního. Pro mě je to jen byznys a chci zjistit, kdo bude jako další bojovat o opasek,” vysvětlil Rakic v rozhovoru pro iSport.cz.

Od začátku samozřejmě bylo jasné, o co Rakicovi jde, ale bohužel nezvolil úplně nejlepší způsob, jak se k souboji dostat. Kromě výzev totiž nabídl i několik zbytečných rýpanců, kdy zmiňoval Jiřího horší angličtinu, nebo že ho UFC nespravedlivě protěžuje. Moc českých fanoušků si tak tímto chováním nezískal, ale je zřejmé, že to mezi oběma borci není osobní.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *