Expert odhaluje, že měl Vašek Sivák na stole hodně zajímavý kontrakt

Sivák

Vašek Sivák před časem avizoval, že se rozloučí s domácí scénou a že se konečně posune do světa, kde se mu nabízí hodně zajímavé výzvy. Mluvilo se například o možné smlouvě s asijskou organizací ONE FC, která je ligou mistrů postojových disciplín. Nakonec se však plány evidentně výrazně změnily, protože bylo oznámeno, že podepsal exkluzivní smlouvu s RFA.


Hodně překvapivé zjištění! Karlos Vémola prozrazuje, jaké má měsíční náklady

„Upřímně se Vaškovi i jeho týmu divím, protože v květnu mohl podepsat kontrakt s ONE FC připravený na čtyři zápasy. Podepsal s RFA. Přeji mu hodně úspěchu, je to talent, ale nemyslím si, že RFA mu přinese něco, kromě pásu, který už několikrát obhájil. Sledovanost má sám větší než RFA, i proto to za mě nedává žádný smysl. Nevím, co si s RFA domluvil, možná to jsou perfektní podmínky a Boris z něj třeba udělá ještě větší hvězdu, než je teď,“ prozradil Martin Wodecki pro Sport.cz, že měl Sivák šanci podepsat s ONE FC, ale místo toho se rozhodl pro RFA. Je otázkou, proč tak učinil.

Roli samozřejmě mohly hrát peníze, protože Sivák má na domácím trhu velkou cenu, která se však rozhodně nepropisuje na asijský trh, kde by byl jen jedním z mnoha a nejspíš by z finančních nároků musel radikálně slevit. ONE FC platy nejsou obecně moc známé, ale dá se předpokládat, že nováčkovská smlouva bude relativně nízká. Sivák je sice elitní český postojář, ale s trochou nadsázky jde říct, že takových elitních postojářů je zrovna ONE FC plné, takže by se Vašek musel k vyšším odměnám probojovat. Finance však mohly být jen jeden z důvodů. Třeba se Sivák k věci vyjádří sám a svou volbu vysvětlí.
    

Jaké soupeř bude RFA Sivákovi hledat?

Je jasné, že pro Vaška bude velice těžké sehnat nějakého adekvátního soupeře, protože nejednou ukázal, že je od domácí scény hodně odskočený. „S Vaškem pro tento rok řešíme dva zápasy pod hlavičkou RFA. Momentálně mu na říjen sháníme dobrého zahraničního soupeře. Zároveň pracujeme i na souboji s Tadeášem Růžičkou,“ prozradil Marhanský pro Sport.cz.

„Líbí se nám česko-slovenské zápasy, kde si dokážu představit, že by se proti němu postavil Milan Páleš. Ten o to zájem moc neprojevil. I proto se určitě rozhlédneme do zahraničí, z nějž mu možná dovezeme šampiona jiné organizace. V Česku či na Slovensku totiž kromě Tadeáše není nikdo, kdo by ho mohl nějak extra ohrozit. Hodně se mi líbí velký talent Dominik Prchal, což už je zase nižší váha. 64 by Václav zřejmě už neudělal. Pak je tu ještě Patrik Záděra, což je zase opačný problém – musel by trpět, aby udělal váhu.“

Uvidíme tedy, jakého soupeře se podaří najít. Naposledy se totiž na Siváka snažil vyzrát Król, ale ten nakonec tvrdě narazil.
 

2 komentáře na “Expert odhaluje, že měl Vašek Sivák na stole hodně zajímavý kontrakt”

  1. Pingback: Doumbé triumfoval i s vysavačem! Nyní se utká s bývalým šampionem UFC

  2. Jaroslav Ignatov

    Vaškovi vyhovuje domácí scéna je vynikající postojař v jeho váhové kategorií není moc zápasníků kteří by mohli být protivníky ale otázkou je zda by se utkali z Vaškem a i kdyby cenová nabídka byla docela zajímavá ale jak víme Vašek je perfektní bojovník ale podepsat s ONE FC by byla kolísající prognóza v jeho stupnici, jsou tam výborní postojaři ale podle mě má Vašek čas na zdokonalení jeho skóre by se totálně změnilo pokud by tedy podepsal s ONE FC , jinak ho určitě podporuji v jeho rozhodnutí média dokáží vše překroutit a udělat Z Vaška slabocha má svůj rozum a vybojoval si cestu sám média za něho nebyly v aréně ale on sám tak mu věřte a dejte mu další podporu v jeho rozhodování

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *