Existuje ještě naděje na bitvu Matěj Peňáz vs Vlasto Čepo?

Peňáz Čepo
Dle původního plánu měla být hlavním zápasem turnaje OKTAGON 42, skrze který se organizace OKTAGON MMA po delší době vrací do Bratislavy, dlouho očekávaná bitva Matěj Peňáz vs Vlasto Čepo, o které se mluví už od roku 2020, kdy se oba borci měli utkat v super-finále projektu OKTAGON UDG. Skrze vážné zranění na straně Moneyho však na duel na konci dubna nedojde. Je však ještě stále naděje, že bychom bitvu v budoucnu viděli?
Král džungle?! Šampion Losene Keita jde už zítra znovu do boje

„Poprvé se to domluvilo snad v roce 2020, pak jsem se ale zranil. O rok později se zranil Vlasto a po roce zase já…“ vrátil se Matěj Peňáz pro Sport.cz na začátek příběhu, který zatím nemá rozuzlení.

Money aktuálně řeší zraněný loket, ale existuje šance, že by se hned při svém návratu utkal právě s El Chapem? „Spíš uvidíme, jak se budu cítit. Vím, že tenhle zápas musí přijít co nejdřív a uvidíme, jak na tom budu. Když si budu stoprocentně jistý, tak by nemusel být problém s ním jít rovnou. Určitě se ale musí zohlednit i to, jak dlouhá pauza bude. Jestli třeba do konce roku, ale to snad ne, to už by byla poměrně dlouhá doba. Uvidíme i co promotéři, jak to budou chtít a jak se domluví s manažery. Je to takový nekonečný příběh a hrozně mě nebaví. Zranění se ale stanou, je to smůla. Teď se snažím dát co nejlépe dohromady.“

Vše je tedy stále otevřené. Matěje sice na turnaji OKTAGON 42 neuvidíme, ale Vlasto do akce půjde. Jen zatím nevíme, s kým se utká, protože soupeř zatím nebyl potvrzen.
  

Money a jeho reakce na hrozivé zranění

„Jak už asi víte, bohužel mám vážně zranění a čeká mě teď pár měsíců, než se dám dohromady… I tohle k našemu sportu patří… Soustředit se teď budu jen na kvalitní rekonvalescenci a věřím, že se vrátím o něco silnější! Děkuji týmu a lidem, kteří mě podporuji a také všem, kdo posílá pozitivní energii,“ reagoval Matěj Peňáz na svém IG profilu.

Matěj se snaží celou věc brát s nadhledem, ale je jasné, že má za sebou hodně perné chvilky. „Upřímně, asi nejhorší bolest, kterou jsem kdy zažil. V tu chvíli jsem byl ještě plný adrenalinu, už jen ten zvuk zněl ale hodně nepříjemně. Když jsem ruku uviděl, bylo mi hned jasné, že tohle je zlé. Naštěstí jsem pak dostal dávku morfia a s ním už to bylo celkem fajn,“ popisoval Peňáz pro Kaocko.cz děsivý moment. „Došlo k tomu v pondělí, během mého tradičního sparingu ve wrestlingu. Zapřel jsem se o ruku při takedownu a můj parťák na ni spadl. Já sám jsem pak na ni ještě dolehl a loket se mi otočil na druhou stranu.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *