Epický výlet?! Jiří Procházka se setká s Danou Whitem i Conorem?

Conor McGregor Jiří Procházka Dana White

Díky turnaji UFC 275 má Česká republika prvního UFC šampiona, kterým je Jiří Procházka. Ten přitom v Singapuru poté, co Glovera Teixeiru překvapivě na konci pátého kola uškrtil, nedostal šampionský opasek od UFC prezidenta Dany Whitea, jak je zvykem, ale od matchmakera Micka Maynarda. White totiž společně se synem slavil v Miami jeho 21. narozeniny, ale epickou bitvu sledoval a byl z ní nadšený. Nyní se chce navíc s Jiřím setkat, aby mohli probrat další plány, protože BJP by ideálně rád obhajoval ještě letos.

Glover Teixeira vysvětluje, proč musí být odveta! Nabízí i zajímavé místo

“Po zisku titulu je jiný přístup od UFC. Dana White Jirku pozval do své kancléře, aby přiletěl do Las Vegas. Jde o krok vstřícnosti, slušnosti. Jirka má nyní už pozornost hlavní hvězdy. Prezident organizace se s ním chce osobě potkat. Samozřejmě se už potkali, podali si ruce, ale že by spolu třeba třicet minut mluvili, to se ještě nestalo. Co nás těší, je zajímavý a krutý, Conor McGregor ho chce potkat. I on projevil zájem, ať Jirka přiletí do Vegas, on tam bude, Israel Adesanya ho chce také vidět. Příští týden máme letět na týden na mediální trip, kde by měly proběhnout také různé schůzky, například s novými sponzory,” prozradila jedna z hlavních tváří manažerského týmu Matěj Kretík pro Kaocko.cz.

V rámci schůzky s UFC prezidentem se jistě bude řešit možný další soupeř, ale také nová smlouva, která samozřejmě zohlední úspěchy, kterých Jiří během 3 UFC soubojů dosáhl. Ve skutečnosti v podstatě půjde už o třetí smlouvu. Jak totiž Matěj Kretík vysvětlil pro MMA Shorties, Jiří podepisoval novou smlouvu už po souboji s Reyesem. Prvotní UFC smlouva sice byla koncipovaná na 6 zápasů, ale právě s ohledem na výkony  a úspěchy se bude nyní neustále měnit a pokud vše půjde dobře, tak se bude vlastně na každý zápas podepisovat nová a samozřejmě i o něco lepší smlouva. “Teď je na čase vyjednávat o nové smlouvě. Něco nového se asi podepíše těsně před zápasem. Asi na každý zápas bychom to mohli podepisovat,” potvrdil sám Jiří pro Kaocko. Jiří je nyní zkrátka součástí elitního klubu, s čímž přichází i zajímavé výsady a výhody.
 

Whiteova reakce na ukončení souboje Teixeira vs Procházka

“Škrtí ho. Odklepal? Odklepal! Tak to snad ne? Tak to kurva ne. Jiří ho kurva donutil odklepat. Tak to snad není možné. Tak to snad ne. Tohle byl ale kurevský zápas. Co tohle bylo za kurevskou válku? Ty vole, mi snad vybuchne telefon,” reagoval Dana White během živého vysílání.
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *