Emmett chce po vítězství nad Kattarem titulový zápas!

Josh Emmett, UFC

Zápasník Josh Emmett chce svoji šanci na titulový duel poté, co zvítězil v těžce vybojované bitvě nad Calvinem Kattarem. Mnozí fanoušci i experti však nesouhlasí výsledkem a raději by jako vítěze viděli Kattara. Byť byl souboj opravdu velmi těsný, tak triumfu se nakonec raduje Emmett, který má nyní velké plány.

Specialista Glover Teixeira přiznává, proč Procházkovi tak rychle odklepal

Emmett ukázal v zápase svou obrovskou sílu a Kattar předváděl svou rychlost a přesnost. Když utkání skončilo, tak se ukázalo, že Emmettova schopnost rozdat tvrdší údery ovlivnila hned dva bodové rozhodčí, kteří utkání viděli 48-47 právě ve prospěch rodáka ze Sacramenta. Třetí rozhodčí pak viděl utkání 48-47 ve prospěch Kattara. Emmett se v pozápasovém rozhovoru upnul k titulovému duelu Volkanovski vs Holloway 3, který se uskuteční na turnaji UFC 276.

“Musím říct jednu věc, za dva týdny se odehraje obrovský titulový zápas,” řekl Emmett. „Chci sedět vedle klece, abych viděl, s kým dalším budu bojovat. Dano, dej mi šanci. Max Holloway a Alexander Volkanovski jsou pravděpodobně jedny z nejlepších pérových vah všech dob. Tolik respektu k nim mám, ale potřebují nějakou novou krev v divizi.”

Souboj Emmett vs Kattar by se dal také shrnout jako velká síla vs rychlé ruce. Kattar opět spoléhal na svůj rychlý a přesný jab, zatímco Emmett tvrdě kontroval pravou ruku. Kattar se rozjížděl o něco pomaleji a pravě to ho mohlo stát vítězství. Kdyby byl trochu více důrazný v prvních dvou kolech, které byly velmi vyrovnané, tak se možná všichni tři rozhodčí přiklonili na jeho stranu. Pro Kattara to byl navíc čtvrtý pětikolový souboj v řadě. Právě čtvrté a páté kolo byly z jeho strany nejsilnější.

Josh Emmet naopak slaví páté vítězství v řadě a rád by dostal titulovou šanci. Fanoušci však volají spíše po odvetě s Kattarem. Emmett je aktuálně na sedmém místě v žebříčku pérové váhy, ale nejspíš se posune na čtvrtou pozici, kterou drží Kattar. O titulovou šanci se také poperou dvojka s trojkou pérové divize Brian Ortega a Yair Rodriguez. Jejich vzájemný souboj je na programu už 16. července. Kdo by měl dostat další titulovou šanci podle Vás?Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *