Elitní novinář Schmo velebí Jiřího Procházku a předpovídá titulový souboj

The Schmo

V souvislosti s turnajem UFC 274 se Marcelovi, který díky UFC akreditacím sbírá exkluzivní obsah přímo na místě činu, podařilo ulovit rozhovor s elitním novinářem, který si říká Schmo. Ten mezi ostatními novináři hodně vybočuje svým výstředním chováním, kterým tak trochu maskuje to, jaký je to ve skutečnosti profesionál a znalec scény bojových sportů. A na co se Marcel ptal? Samozřejmě na Jiřího Procházku a jeho blížící se titulový duel s GloveremTeixeirou.

Procházka prozradil, který český borec mu skvěle simuloval Teixeiru

“Sledoval jsem Jiřího, když tady v Arizoně trénoval ve Fight Ready gymu s Henrym Cejudem. Je to opravdu skvělý borec. Je hodně neortodoxní a jeho postoj je opravdu mimořádný. Navíc se na to všechno hezky dívá a lidi to baví. Má svůj styl a je hodně unikátní,” rozplýval se Schmo nad Jiřím Procházkou, kterému dokonce věnoval cenu za nejoriginálnější účes.

A jak Schmo vidí blížící se titulový duel Teixeira vs Procházka? “Je otázkou, jak moc Jiří zapracoval na grapplingu, wrestlingu a obecně boji na zemi. Je totiž asi všem jasné, že právě na zem se Glover bude snažit dostat. V postoji by měl mít Jiří jasnou převahu. Glover už má nějaké roky, zatímco Jiří je mladý borec. Podle mě bude klíčové to, jak je na tom Jiří s obranou proti takedownům. Pokud to zůstane v postoji, tak jasně favorizuji Jiřího. Pokud to půjde na zem, tak to bude Gloverova hra.”
 

Schmo měl možnost s Jiřím strávit čas v gymu a český borec na něj evidentně udělal dojem, “Miluju ho a moc se mi líbí jeho účes, ta anténa. Je to unikátní borec a podle mě bude velkou hvězdou. Dobře se na něj dívá.”

Jak to nakonec dopadne? To se dozvíme už 11.6. na turnaji UFC 275 v Singapuru, kde jde do akce i Shevchenko, Santos, Zhang, Jedrzejczyk a mnozí další.

 


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *