Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš? Vémola přiznává, že ještě něco chybí

Karlos Vémola

Už za necelé tři týdny se organizace OKTAGON MMA poprvé podívá do Liberce, kde nás čeká titulový duel Magard vs Lopez, ale také souboj Vémola vs Matavao, skrze který si chce Terminátor otestovat, jak na tom jeho tělo je, protože ho poté o měsíc později čeká velkolepá odveta s rivalem Patrikem Kinclem. Na kempy v Thajsku a Německu nyní Vémola navázal domácí přípravou a samozřejmě také náročným shazováním.

Naštvaný Masvidal souhlasí s Ondřejem Novotným a přilévá olej do ohně

„Lvi už mám nakrmené a teď je čas dělat váhu, protože do vážení v Liberci zbývá zhruba čtrnáct dní a nebudu lhát, ještě nějaké to kilo chybí, ale všechno zvládneme,“ přiznal nabalený Karlos Vémola na svém IG profilu, že intenzivně pracuje na shazování.

„Za tři týdny vážení, takže potřebuji shodit každé kilo,“ pochlubil se také Vémola nedávno spoluprací s Petra Clinic, kde si vyzkoušel bezbolestnou liposukci, takže je vidět, že na váze pracuje všemi možnými způsoby.

Na souboj s Matavaem naštěstí nemusí shazovat tak drasticky, protože je souboj domluvený ve váze do 89 Kg. Na druhou stranu však Terminátor po vážení nemůže tolik nabrat, protože o zhruba měsíc později přijde na řadu souboj s Kinclem, kde musí Vémola splnit limit pro titulový duel v rámci střední váhy, což se mu před soubojem s Ďatelinkou jen těsně nepovedlo, kvůli čemuž pak přišel o titul, který následně získal Pirát a po něm rival Patrik Kincl, který ho v souboji s Lohorém dokázal obhájit.

Vémola bere souboj s Matavaem jako jasný test a svým způsobem i přípravu na odvetu s Kinclem, která představuje obrovskou výzvu. Dle ohlasů přímo z kempu je však už teď skvěle připraven.

  

„Karlos je ve výborné formě. Je při chuti! Chce fanouškům a všem dokázat, že tohle je ta největší pomsta. Chce rozhodně ukázat, že on je tady Král OKTAGONu. Když jsme spolu teď trénovali, tak mě ve všem překonal. V každém aspektu měl navrch. Ten ground&pound? Strašně tvrdý a rychlý bez jakéhokoliv odpočinku. Ten kluk je opravdu našlapaný, takže se všichni máte na co těšit. Společně s Libercem je to všechno příprava na Kincla,“ rozpovídal se pro MMA Shorties Alex Cverna, který s Vémolou pravidelně trénuje dlouhé roky, takže dokáže dobře odhadnout, v jaké formě aktuálně Terminátor je.

„Komplet celou přípravu pojedu s Karlosem. Budu se s ním připravovat na svůj vlastní zápas, který mě čeká 9.6., kdy budu mít zápas na IAF. Díky Karlosovi se zase posunu o kus dopředu a nasaju všechnu tu dřinu a vše okolo. Jak říkám, Karlos je ve výborné formě.“

 

I kdyby se Kincl a nebo Vémola zranili, tak má OKTAGON náhradu

„Já to řeknu tak, že máme tři náhradníky. Určitě na turnaji bude zápas, ve kterém bude domluveno, že v případě, že by se cokoliv stalo, tak bude připravená náhrada. Náhradu zveřejníme zanedlouho, protože dotahujeme některé věci, aby nám to celé zapadlo,“ vysvětlil pro MMA Shorties promotér Ondřej Novotný, že má organizace připravené hned 3 možné náhradníky.

Součástí karty turnaje OKTAGON 43 totiž evidentně bude souboj ve střední váze, ve kterém nastoupí dva borci, kteří budou mít v případě potřeby šanci naskočit jako náhrada. Právě tento souboj nedávno OKTAGON nejspíše potvrdil.

„Robert Bryczek, který má skalp Kertésze, se v prosinci do OKTAGONu vrátil ve stylu. Za 85 vteřin vystřelil do vesmíru Driaie, autora vítězství 6 ukončení v 1. kole. #3 střední váhy má teď 3 KO výhry v řadě, je v bestiálním módu a chystá se zaútočit na vrchol svého potravního řetězce.

Majitel 6 pásů 5 organizací včetně střední váhy v Cage Warriros a veterán Bellatoru, PFL či BAMMA. Šílený liverpoolský „Řezník“ má na kontě 46 MMA zápasů s elitními bojovníky předních organizací, z toho 20 ukončení, a náramně si libuje v přestřelkách. Borec, proti kterému Bryczek ještě nikdy nestál! Čekejte jediné – řezničinu,“ potvrdila totiž organizace OKTAGON MMA duel Bryczek vs Chadwick, který se jasně nabízí jako duel, ze kterého by případně vzešel náhradník.

Uvidíme tedy, zda se tato informace opravdu potvrdí…

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *