Duel Vláďa vs Explo nebude? V čem je problém?

Vláďa vs Explo
Organizace OKTAGON MMA své turnaje pravidelně doplňuje i projekty, kterými se snaží oslovit širší publikum. V minulosti jsme tak dostali Projekt X a následně i Projekt Y. Minulý rok pak byla oznámena bitva YouTuberů Vláďa vs Explo, na kterou však doposud nedošlo. Navíc to vypadá tak, že na ní ani nedojde. Organizace už totiž oznamuje zápasy na únor, kdy dojde například k duelům Vémola vs Marpo a Boráros vs Štáfek, ale YouTubeři nikde. Jak to tedy s projektem aktuálně vypadá?
Vémola a zakázané látky? Rival Viktor Pešta má jasno

“Je to problém na straně Expla. Už to nevypadá. Přiznám se, že je to pro nás trochu zklamání, ale chápu ho a nebudu ho kritizovat. Nikdo nevěděl, že přijde COVID, že to bude takhle dlouhé. Ono ti to přestane chutnat. On už se chce posunout dál ve svém životě a spoustu jiných věcí. Nic špatného. V rámci možností jsme si odvedli, co jsme mohli. Že tam zůstane nějaká hořkost na jazyku na všech stranách je asi jasné, ale vůbec ne ve zlém slova smyslu. On měl sen a ten se s největší pravděpodobností nenaplní. My jsme měli taky nějaký sen. Vláďa měl taky nějaký sen. Každý musíme udělat krok dozadu, abychom se mohli rozejít dopředu,” vysvětlil promotér Ondřej Novotný pro YouTube kanál SvetMMA.
My jsme měli už před časem signály, že se duel Vláďa vs Explo komplikuje, takže jsme se na souboj ptali už na tiskové konferenci Time. Tehdy jsme dostali odpověď v tom smyslu, že se vše zkomplikovalo, ale že se situace řeší. Nyní to tedy vypadá tak, že na bitvu nedojde.

Explo nechtěl věc pro MMA Shorties blíže komentovat, ale jeho odpověď na IG mluví za vše. “Ale už hlavně pro radost,” reagoval totiž Explo na dotaz od fanouška, zda ještě stále trénuje.

Nyní je tedy otázkou, zda se projekt úplně zruší a nebo jestli se pro Vláďu, který svědomitě trénuje, najde nějaký jiný důstojný soupeř. Samozřejmě by se nabízela celá řada YouTuberů a influencerů, ale projekt má jasnou myšlenku, kterou bude těžké skrze nového soupeře dodržet.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *