Duel Teixeira vs Procházka má konkurenta na post hlavního zápasu?

Jiří Procházka Teixeira Oliveira Gaethje
V sobotu večer nám renomovaný MMA novinář Brett Okamoto z ESPN, které je hlavním mediálním partnerem UFC, přinesl skvělou zprávu. S odkazem na UFC vedení totiž potvrdil, že se 7.5. na turnaji UFC 274 dočkáme titulové bitvy Glover Teixeira vs Jiří Procházka, na jejíž potvrzení jsme čekali dlouhé měsíce. Původně se mluvilo o tom, že by se měl turnaj odehrát v brazilském Riu, ale dnes bylo oznámeno, že se návrat do Brazílie nekoná a místo toho se akce odehraje na zatím nespecifikovaném místě na území USA. Zmíněný Okamoto pak dnes večer nabídl další novinku. Na turnaj UFC 274 totiž potvrdil další titulový zápas.
Bývalý soupeř Attily Végha byl zavražděn!

S odkazem přímo na UFC prezidenta Danu Whitea totiž Okamoto oznámil, že se 7.5. dočkáme další titulové bitvy. Bude se totiž bojovat o titul šampiona lehké váhy, o který se spolu utkají šampion Charles Oliveira a vyzyvatel Justin Gaethje. Oliveira má za sebou působivou výhru nad Poirierem a o Gaethjem se asi ani není třeba zmiňovat. Ten totiž společně s Chandlerem předvedl doslova válku, která byla označena za zápas roku 2021. Právem si tak vysloužil titulovou šanci.

Nyní však zůstává otázkou, jaká dvojice se postará o hlavní zápas? Obecně by měl mít přednost zápas vyšších vah, což je v tomto případě Teixeira vs Procházka, ale v souvislosti s Brazílií se spekulovalo o tom, že by mohl hlavní zápas obstarat tamní miláček Oliveira. Přesun akce do USA však zase všechno mění. Je hodně pravděpodobné, že duel Teixeira vs Procházka bude opravdu hlavní zápas a souboj Oliveira vs Gaethje hlavní před-zápas.
Na potvrzení si však ještě budeme muset nějakou dobu počkat. Navíc je klidně možné, že když už jsou na kartě dva Brazilci, tak se vedení pokusí na květen domluvit i odvetu Pena vs Nunes 2, čímž by akce měla dokonce 3 titulové souboje. To je však zatím jen hodně předběžná spekulace a brzy se snad dozvíme více.


1 komentář na “Duel Teixeira vs Procházka má konkurenta na post hlavního zápasu?”

  1. Pingback: White "idiotům" vysvětluje, proč Francisovi nepředal titul | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *