Drzý kulturista to znovu schytal! Vera mu popsal, jak by mu vyvrhl vniřnosti

Vera Martyn

Je obecně známo, že muži několikanásobně přeceňují své bojové schopnosti. Existují studie, podle kterých běžní netrénovaní muži věří, že by se dokázali měřit s trénovanými profesionály a zkušenými bojovníky, kteří se boji věnují každý den dlouhé roky. V podobné iluzi evidentně žije i kulturista a podcaster Bradley Martyn, který si do svého pořadu zve bojovníky a pak s nimi řeší, zda by je na ulici porazil. Zkoušel to na Diaze, O´Malleyho, Dvalishviliho a naposledy na Veru, který mu však jasně vysvětlil, co by se v případném souboji na ulici stalo.


 

Chimaev dal Švédsku, které mu dalo domov, sbohem a emigroval do nové země

„Zabil bych tě! Přísahám Bohu, že bych tě zabil,“ odpověděl Marlon Vera bez váhání na Martynovu klasickou otázku, co by se stalo, kdyby se do sebe oba borci pustili na ulici v souboji bez pravidel na život a na smrt. 

„Jediný způsob, jak mě porazit, je ten, že mě chytíš a praštíš mě hlavou o zeď. Pakliže mě knokautuješ, tak máš šanci. Pokud mě však neknokautuješ, tak se mě nezbavíš. Pořád po tobě půjde a po kardio stránce jsem zvíře. Víš, jak je to ve Street Fighteru a dalších bojových hrách ten ukazatel zdraví? I když mě začneš mlátit a zraňovat, zdraví mě neopustí moc rychle. To bys mě musel opravdu knockoutovat. Pokud se ti to nepodaří, tak jsi v prdeli. Klidně ti vydloubnu oči. Je to souboj bez pravidel. Klidně tě vyvrhnu a budu si hrát s tvými vnitřnostmi. Já jsem profesionální pouliční bitkař. Nejzazší vzpomínka, kterou v hlavě mám, je na to, jak se s někým peru. Dělám tohle celý život.“

Pokud vše půjde podle plánu, tak bychom mohli Veru v dalším souboji vidět v odvetě s O´Malleym, tedy titulové bitvě, což by bylo hodně zajímavé.

    

Martyn by si troufal na Demetriouse Johnsona

„Kolik ten týpek váží? Však já mám přes 100 kg. Bych si na něj lehl a neudělal by nic,“ polemizoval Martyn v rozhovoru s UFC veteránem a známým práskačem streamů Schaubem o tom, jak by si poradil s legendárním DJem, který je mnohými považován za nejlepšího bojovníka všech dob. Bohužel svých výsledků dosáhl v nejnižší váhové kategorii, která přeci jen nemá takovou pozornost jako ostatní váhy.

„To si úplně nemyslím,“ oponoval Schaub, který je známý tím, že často chodí na sílu proti proudu, ale nyní musel uznat, že je Martyn opravdu hodně mimo. Rozhovor se samozřejmě dostal i samotnému bojovníkovi, který pohotově reagoval s slíbil, že Martyn dostane šanci svá slova potvrdit.

   

„Je to opravdu legrační, víte,“ řekl Johnson na YouTube kanálu Henryho Cejuda. „Váží 265 liber, je to kulturista, takže má samozřejmě váhovou výhodu. Ale nakonec, to je na grapplingu to krásné. Není to o váze, ale o technice, a my se budeme snažit grapplit

Řekl jsem Brendanu Schaubovi, že to chci uskutečnit. Mám teď hodně práce s jinými věcmi, ale až se vrátím ze všech dovolených, přiletím do Calabasas a dáme si to, chlape. Já ho sroluju.“

Cejudo, jako správný byznysmen, navrhl, že by ve hře měla být i nějaká sázka, aby z toho případně DJ něco měl. Uvidíme tedy, jak se celá věc vyvine, ale někoho jistě čeká hodně hořké vystřízlivění, že svaly rozhodně nejsou všechno.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *