Druhý „Keita“?! Organizace OKTAGON MMA hlásí další nadějnou posilu

OKTAGON, Petrášek

Organizace OKTAGON MMA minulý rok úspěšně expandovala do sousedního Německa, kde už uspořádal celkem tři akce. Dvakrát zavítala do Frankfurtu a letos poprvé do Mnichova. V červnu pak bude expanze pokračovat Oberhausenem, kde se uskuteční druhá polovina druhého kola projektu Tipsport Gamechanger. Ruku v ruce se zmíněnou expanzí jde samozřejmě i rozšiřování palety bojovníků, kterými organizace disponuje. Nyní přichází další posila, do které vedení evidentně vkládá velké naděje.

Přijde exemplární trest?! Růžička i jeho trenér reagují na souboj s Veselým

„Niko Samsonidze je dalším mladým talentem, který podepsal smlouvu s OKTAGON MMA! Sportovec se dobře zotavil ze zlomeniny nohy z května 2021, je zpět v plném tréninku a motivovanější než kdy jindy, aby se brzy vrátil do klece! S kým byste ho rádi viděli při jeho debutu?“ informoval německý OKTAGON profil o nové posile, do které se evidentně vkládají velké naděje.

„Tohle bude jednou velké. Jen to říkám, ať neříkáte, že jsem to neříkal a že je to zas náhoda, jako třeba u Keity,“ okomentoval totiž posilu promotér Novotný.

Samsonidze to má aktuálně 8:2 s tím, že všechny výhry dokázal získat před limitem (3 KO/TKO, 5 SUB). Naposledy zápasil v květnu 2021, kdy si ošklivě poranil nohu. Nyní je však zpátky, aby navázal na své předchozí úspěchy. Uvidíme tedy, jestli naplní očekávání, která do něj vedení vkládá.
 

Nedávno byl jako posila potvrzen i Doussis

„Nová polo-těžká váha Marc Doussis. Marc je známý svým rozmanitým a výbušným stylem boje a již si udělal jméno u několika známých organizací. Má bilanci 9-2-1, trénuje v UFD Gym a je připraven otřást organizací OKTAGON MMA. Vítejt! S kým byste ho rádi viděli bojovat při jeho debutu?“ informoval totiž německý OKTAGON profil před časem o posile v podobě Marca Doussise.

Ten to má dle Sherdogu 8-2-1 s tím, že všechny výhry dokázal získat před limitem (5 KO/TKO, 3 SUB). Své poslední tři zápasy absolvoval v polské organizaci KSW, kde jednou vyhrál a dvakrát prohrál. Dle všeobecně uznávaného serveru Fight Matrix patří Marcovi ve světovém žebříčku 174. místo s tím, že nejvýše byl zatím na začátku roku 2021, kdy opanoval 140. příčku.

OKTAGON 44: Startovka

Veličković vs Jungwirth (Tipsport Gamechanger)

Grabinski vs Michailidis (Tipsport Gamechanger)

Eckerlin vs ?

Surdu/Pirát vs ? (rezervní zápas Tipsport Gamechanger)

Původně byl na kartu potvrzován i Stephan Puetz, který však aktuálně na předběžné startovce nijak nefiguruje, takže není jasné, zda ho v akci uvidíme a nebo ne.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *