Druhé KO? Šampion O´Malley chladnokrevně utřel bývalého šampiona Sterlinga

O´Malley Sterling

Nový šampion bamtamweight divize Sean O´Malley, který má za sebou epický výkon proti Sterlingovi, už nějakou dobu mluví o odvetě s Verou, který ho zatím jako jediný dokázal porazit. Na odvetu si však brousí zuby i bývalý šampion Aljamain, kterého však Suga chladnokrevně utřel.

Hora svalů je pryč! Podvodník Liver King vysadil steroidy a výrazně splasknul

Aljamain Sterling byl hostem proběhnuvšího turnaje UFC 293, který se konal v Austrálii a který v hlavním zápase nabídl velký šok v podobě jasné výhry Seana Stricklanda nad Adesanyou. Jak už je zvykem, kamera mezi zápasy brousí právě sektorem, kde sedí další UFC bojovníci, čehož Sterling využil k tomu, aby poslal jasný vzkaz. „Sugo, odveta?“ ukázal Sterling na svém telefonu nápis, ke kterému ještě připojil balíčky peněz.

Sterling touží po odvetě, o čemž mluvil hned po prohře. Zmiňoval totiž, že se zbytečně hnal za atraktivním zápasem, na což hořce doplatil. Zdá se však, že má smůlu. O´Malley totiž reagoval stejným stylem a na své sociální sítě zavěsil fotku s telefonem, kde byl jasný vzkaz, „Ne.“

     

Na trend pak ještě naskočil právě Vera, „Jsem další na řadě.“ Toho však pro změnu zpražil Dvalishvili, „Jen si počkej na svou šanci šestko.“

Bantamweight divize je teď tedy zajímavě zamotaná, ale dle vyjádření níže to vypadá tak, že se Sean bude primárně hlásit o odvetu s Verou, aby tak odčinil prohru, která však prý ani tak prohrou není.

    

O´Malley chce Veru, se kterým schválně prohrál

„Rozhodně to není tak, že by mě zápas s Verou nějak trápil a budil mě ze spaní,“ řekl Sean O’Malley v nedávném rozhovoru pro MMA Fighting. „Vlastně to byla součást většího plánu. Ten zápas jsem prohrál záměrně, jen abych mohl jít a ukončit Aljamaina Sterlinga a aby pak byla odveta s Verou můj největší zápas. Mega odveta.

Kdybych si měl vybrat, kdybych řídil celou tu show, řekl bych, že ano, odveta s Verou je další na řadě, jednoduše proto, že ‚Chito‘ je největší zápas, který nyní mohu dostat. Ne proto, že měl krásný výkon nad Pedrem Munhozem. To není ten případ. Pokud budu příště bojovat s ‚Chitem‘, tak proto, že to chci a že je to největší zápas. Jsem v bojovém byznysu a chci velké zápasy.“

O´Malley naznačoval, že by chtěl znovu zápasit ještě letos, ideálně prý na turnaji UFC 296, v souvislosti s nímž se mluví o návratu Conora McGregora, ale hlavně titulové bitvě Jiřího Procházky, tak uvidíme, jak se celá situace vyvine. Nejlepší by bylo, kdyby se Procházka, McGregor a O´Malley potkali na jedné kartě, ale to se spíš nestane.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *