José Aldo reaguje na kritiku od “sraba” Khabiba

Khabib Nurmagomedov Jose Aldo
Během nedávného vystoupení na tiskové konferenci v Rusku, byl bývalý šampion UFC v lehké váze Khabib Nurmagomedov dotázán na Aldův působivý výkon, který předvedl v souboji s Pedrem Munhozem. Bývalý šampion lehké váhy, ale nebyl nijak ohromen a spíše si do Brazilce rýpnul. Na to nyní zareagoval i samotný Jose Aldo.
Vémola a zakázané látky? Rival Viktor Pešta má jasno

Jose Aldo předvedl opravdu působivý výkon proti Pedru Munhozovi, za který sklidil chválu napříč MMA komunitou. Zhruba před měsícem měl Khabib Nurmagomedov v Rusku tiskovou konferenci, na které byl dotázán na Aldův výkon. Bývalý šampion lehké váhy většinou mluví uctivě a pokorně, ale zde Aldův výkon spíše znehodnotil.

“Dostal bití od Petra Yana, že?” Řekl Nurmagomedov. ” Ten chlap vyhraje jeden zápas a všichni o něm začnou mluvit. “Nechte ho bojovat s Petrem (Yanem). Pak můžeme říci, že je opět na vrcholu. Viděli jste, co udělal v tom zápase? Zabalil se a čekal, až rozhodčí ukončí souboj. To ukazuje, že není na vrcholu. Pokud jste zasaženi, jste při vědomí a nebráníte se, tak tyto zápasníky nazývám obchodníky. Bojují, aby vydělali peníze.“ 

Na toto vyjádření nyní zareagoval i bývalý dlouholetý šampion UFC Jose Aldo. Ten si myslí, že kdyby Khabib pokračoval ve své kariéře zápasníka, tak by dříve nebo později prohrál.
“To, co řekl Khabib, mi přišlo neuctivé. Nevím, proč pohrdá mým vítězstvím nad Pedrem Munhozem. Říká, že jsem skončil a nemám už šanci stát se šampionem. Pamatoval si můj souboj s Petrem Yanem, porážky jsou také součástí tohoto sportu. Khabib by dříve nebo později prohrál, kdyby neutekl, jakmile se stal šampionem. S Khabibem jsem nikdy neměl problémy. Dokonce jsem se nabídl, že nahradím Tonyho Fergusona, ale on to odmítl,” řekl Aldo. 

„Začínáš si uvědomovat, že odchod do důchodu byla chyba a nyní se pokoušíš znehodnotit ostatní veterány. Za 10–20 let nebudu ničeho litovat, protože zápasím tady a teď a Khabib se sám sebe zeptá: “A kdybych pokračoval ve své kariéře, mohl bych být nejlepším bojovníkem všech dob? To ho sežere zevnitř,“ dodal Aldo.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *