Dridi vysvětluje, proč si může Veronika Zajícová o UFC nechat leda zdát

Zajícová Dridi Habibi
Zdá se, že se nám na scéně rýsuje další zajímavý ženský zápas. Veronika Zajícová, která v posledním zápase přetrhla sérii proher, se totiž přestřeluje s Dridi aka Habibi, kterou známe z Clash of the Stars, IAF a nyní i RFA. Právě Nadya vysvětluje, proč si může Zajícová nechat o UFC jen zdát.


Ty kráso! Karlos Vémola se pochlubil, jakou výplatu dostane za Odvetu století

Habibi se totiž měla v jedno z rozhovorů zmínit, že jí Zajícová jako profesionálka vyzvala, což se Veronice nelíbí. „Zbabělá a prolhaná Habibi. 1) S nabídkou zápasu (v postoji) za mnou přišel Clash. Já jsem to přijala. 2) Habibi to zbaběle odmítla. 3) Za peníze v Clash půjdu s Habibi klidně v postoji, v leže, v sedě, nebo jak bude chtít. Pokud se jedná o RFA (profi organizaci), tak tam zápasím pouze MMA, protože nic jiného pro mě nemá smysl. Ještě OF a bude jak Dostálová, která taky neumí číst a nepamatuje si, co se dohodlo a co se mluvilo,“ opřela se Zajícová do Habibi, kterou tento víkend čeká souboj v rámci RFA.
    

Dridi vrací úder

„Zápas s ní mi byl nabízený už minulý podzim na Clash. Já v tu dobu byla v Thajsku a ihned po příjezdu mi přišli na boreliózu, což spousta lidí, co mě sleduje, ví. 3 měsíce jsem nemohla ani vyjít schody, protože mi borelióza zasáhla kyčel a já skoro nechodila. Začala jsem opět trénovat až od prosince.

Poté mi zápas nabídly další dvě organizace, ale v MMA. To by byla stejná situace, jako kdybych Veroniku vyzvala na souboj v psaní s/z a vyjmenovaných slov. Prostě nesmysl. Znovu opakuji – pokud sama Veronika tvrdí, že se vidí v UFC, tak nerozumím tomu, proč chce zápasit v MMA s někým, kdo v životě nebyl na jediném tréninku země. Takovou situaci nepovažuji zrovna za nejlepší přípravu na UFCčko.
     

Veronika se chlubí tím, že má celkem přes 200 fightů, ale prohrála zápas i s holčinou, co má za sebou 4 amatérské fighty. Na mě to působí jednoduše tak, že si vybírá cíleně převážně slabé soupeřky a ani tak zápasy nevyhrává.

Nyní k Verčině výzvě, ať si udělám OF jako BJJ Míša. Veru, je to právě naopak. Buď aspoň trochu chytrá, když už jsi bez morálky, a založ si ho ty. Ukazovat na Instagramu na každé druhé fotce roztažené nohy je totiž daleko víc laciné. 
     

Na závěr chci říct – já jsem pro zápas v postoji, ačkoliv mám oproti Veronice pouze 5 zápasů. Řekla, že na RFA fight nechce a že je pro Clash. Tak proč ne. Hlavně, Veroniko, prosím tě, dodrž to, co jsi psala. Lehce se totiž obávám toho, že jde o další tvou lež a budeš se bát nastoupit i do toho Clashe nakonec,“ vzkázala Dridi skrze MMA Shorties své rivalce.

Podle Habibi si může Zajícová o UFC nechat jen zdát

„Ona teď psala něco ve stories, že jsem prý zbabělá a ulhaná, že by si se mnou dala postojový zápas klidně v Clashi. Proč ne. Mně je v podstatě jedno, kde se ten zápas podaří domluvit. Pokud se chce pobít v Clashi, pobijeme se tam. Jestli se zase ne*osere nebo si neřekne o nějakou nesmyslnou částku, mohlo by to vyjít. Ale upřímně, ona se mě v postojí bojí. Vybírá si soupeřky, těch pořádných se bojí i v MMA. Vždyť minule prohrála i s holkou, co měla na kontě jen čtyři amatérské zápasy a na bitvu s ní kývla asi čtyři dny před turnajem! Podle mě tak Zajícová žádná kvalitní bojovnice vážně není, o UFC si může nechat leda zdát. Vždyť je to to samé, jako kdybych já teď začala říkat, že z RFA půjdu do ONE Championship,“ rozpovídala se Dridi pro Kaocko.cz.
1 komentář na “Dridi vysvětluje, proč si může Veronika Zajícová o UFC nechat leda zdát”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *